کدخبر: 991

گریه شدید الهام چرخنده برای گلشیفته فراهانی + فیلم داغ

فیلم گریه الهام چرخنده برای گلشیفته فراهانی را در ادامه می بینید.

گریه شدید الهام چرخنده برای گلشیفته فراهانی را در ادامه می بینید. الهام چرخنده متولد 1357 بازیگر سینما و تلویزیون ایران می باشد الهام چرخنده که اخیرا با حواشی زیادی رو به رو بوده در برنامه رضا رشید پور از دلتنگی برای گلشیفته و استعداد او سخن می گوید و برای او گریه می کند. الهام چرخنده پس از ترک تحصیل در رشتهٔ معماری فعالیت های هنری خود را با تدریس طراحی و نقاشی در اصفهان پی گرفت.

الهام چرخنده با بازی در تله تئاتر شباشب در عرصهٔ بازیگری مطرح شد. همچنین با درخشش در فیلم سینمائی شب یلدا که اولین ایفای نقش وی در سینما بود موفقیت زیادی به دست آورد. این شب ها شاهد بازی بسیار خوب الهام چرخنده در سریال آوای باران هستیم.

 سینمایی

     دامنه های سفید  1391

     سوگند               1387

     شب یلدا            1381

     عروسی مهتاب     1375

مجموعه تلویزیونی

    آوای باران         1392

    پروانه              92-1391

   من یک مستاجرم

سایر آثار

    شباشب (تله تئاتر)

    هما (شبکهٔ ویدئویی)

    والس خداحافظی (تئاتر)

    ستارهٔ مهاجر (اجرا)

    جنایت و مکافات (فیلم کوتاه)

الهام چرخنده

کار دیگری که به شدت پیگیر آن هستم این است که امسال پکیجی از اشعارم که مجوز گرفته و توسط فرشید نوابی روی آنها آهنگسازی صورت گرفته و خودم دکلماسیون کردم وارد بازار شود.جالب اینکه چند کلیپ هم روی آنها ساخته شده که اثر آبرومند به مخاطب ارائه شود. پانزده تراک هم با اشعاری از خودم و فرشید و البته با آهنگسازی او، تمرین شده که آماده هستم تا برای اولین بار الهام چرخنده به عنوان بانوی خواننده روی صحنه برای بانوان بخواند.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها