کدخبر: 470

خبر فوری: توزیع رایگان سیمکارت شاد برای دانش آموزان

مسئول پروژه شاد: خدمات پایه شاد همگانی و رایگان است، شاد، فضای امنی است و کاربر غیر شناسایی شده نداریم.

 

سامانه‌های دیگر استفاده می‌کردند، اما حالا وزارت آموزش و پرورش وعده داده است که نسخه جدید با امکانات جدید و سرعت بالاتر است.

سید حسن الحسینی مسئول شبکه آموزشی دانش‌آموزان در آیین رونمایی از نسخه جدید شبکه آموزشی دانش‌آموزان در اردوگاه شهید باهنر تهران برگزار شد، اظهار کرد: بر اساس آمار یونسکو، در شرایط کرونا تحصیلات ۹۰ درصد دانش‌آموزان در دنیا دگرگون شده است و یک تحول آموزشی بزرگ در حال وقوع است و در ایران توانستیم تداوم آموزش را کنترل کنیم.

الحسینی ادامه داد: در نسخه جدید، شاد تعاملی‌تر شده است و محتوای آموزشی استاندارد در آن بارگذاری شده است؛ همچنین معلمان و دانش‌آموزان صفحه شخصی خود را خواهند داشت؛ امکانات لایو و زنده نیز فراهم شده است.

وی با بیان اینکه خدمات پایه شاد همگانی و رایگان است، افزود: شاد، فضای امنی است و کاربر غیر شناسایی شده نداریم.

مسئول شبکه آموزشی دانش‌آموزان تصریح کرد: هنوز افزوده‌ها اضافه نشده است و به مرور بر اساس بخشنامه مشارکت خصوصی، اضافه می‌شود و کار با رقبا و برای آن‌ها ساده و مرتفع خواهد شد.

اخوان مدیرعامل همراه اول نیز گفت: در شرایط کرونا و حس مسؤولیت با آموزش و پرورش همکاری را آغاز کردیم و برای ۱۵ سال متهعد شده‌ایم که از این اپلیکیشن حمایت را داشته باشیم.

وی با بیان اینکه از ابتدای امسال که شاد شروع به کار کرد ۱۰ میلیون نفر عضو شدند، افزود: حجم پهنای باند شاد، با یکی از نرم‌افزار‌های خارجی که در کشور فعالیت می‌کند، برابری می‌کند.

اخوان با بیان اینکه ترافیک اینترنت شاد برای همه استفاده کنندگان رایگان است، گفت: سیمکارت شاد از هفته آینده به صورت رایگان عرضه می‌شود.

ارسال نظر: