کدخبر: 348

آمار جدید مبتلایان درایران/ ۴۲۴نفر در 24 ساعت گذشته جانباختند

سخنگوی وزارت بهداشت آخرین وضعیت مبتلایان به کروناویروس در ایران را تا امروز 16 آبان ماه اعلام کرد.

دکتر سیماسادات لاری - سخنگوی وزارت بهداشت- آخرین وضعیت مبتلایان ، جانباختگان و بهبودیافتگان از کروناویروس در ایران را تا امروز شانزدهم آبان ماه اعلام کرد.

دکتر لاری سخنگوی وزارت بهداشت با بیان اینکه از دیروز تا امروز ۱۶ آبان ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۸ هزار و ۸۶۴ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که سه هزار و ۲۳۴ نفر از آنها بستری شدند گفت: مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۶۶۳ هزار و ۸۰۰ نفر رسید.متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۴۲۴ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۳۷ هزار و ۴۰۹ نفر رسید.

آمار کرونا در ایران

سخنگوی وزارت بهداشت با تاکید بر اینکه خوشبختانه تا کنون ۵۰۹ هزار و ۹۵۲ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند افزود: ۵۴۹۵ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند.تا کنون پنج میلیون و ۱۴۷ هزار و ۲۴۹ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

دکتر لاری تاکید داشت :استانهای تهران، اصفهان، قم، آذربایجان شرقی، خراسان جنوبی، سمنان، قزوین، لرستان، اردبیل، خوزستان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، گیلان، بوشهر، زنجان، ایلام، خراسان رضوی، مازندران، چهارمحال و بختیاری، البرز، آذربایجان غربی، مرکزی، کرمان، خراسان شمالی، همدان، یزد و کردستان در وضعیت قرمز قرار دارند.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها