کدخبر: 471

فوری : کندوان و جاده هراز فردا بسته می شود/ محدودیت سفر به شمال

رئیس پلیس راه مازندران گفت: امروز شاهد ترافیک روانی در محورهای مازندران هستیم.

علیرضا قدمی امروز درباره وضعیت ترافیکی محورهای مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: امروز شاهد ترافیک روانی در محورهای مازندران هستیم.

وی با اشاره به اینکه محدودیت‌های ترافیکی از روز گذشته در محورهای شمال آغاز شده و تا روز شنبه ادامه خواهد داشت، افزود: تردد تمامی تریلر، کامیون و کامیونت از محور کندوان و تردد تمامی تریلر از محور هراز کماکان ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران بیان کرد: تردد تمامی کامیون‌ها و کامیونت‌ها به‌جز حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 6 تا 24 امروز و فردا از محور هراز ممنوع است. 

این مسؤول با اعلام اینکه براساس برنامه تردد در محورهای هراز و کندوان  به‌صورت یک‌طرفه انجام می‌شود، تصریح کرد: تردد وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ روز جمعه از کرج ابتدای اتوبان تهران – شمال به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه مستفر در محل از ساعت ۱۸ تا ۲۴ همان روز از مرزن‌آباد به سمت کرج  ـ تهران یک طرفه می‌شود.

قدمی ادامه داد: تردد خودروها از ساعت ۱۵ تا ۲۴ روز جمعه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت ۱۷ تا ساعت ۲۴ همان روز در صورت اعلام ماموران پلیس راه مستقر در محل، تردد از آب اسک به سمت رودهن یک‌طرفه می‌شود.

وی در پایان با تاکید بر پرهیز از سفرهای غیرضروری، خاطرنشان کرد: مرکز  کنترل پلیس راه با شماره‌های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ با پیش شماره ۰۱۱ در هر ساعتی از شبانه‌روز پاسخگوی آخرین وضعیت راه‌های استان است.

 

ارسال نظر: