کدخبر: 96

احتمال بازی رونالدو در بارسلونا / یک ادعای عجیب و رویایی

روزنامه نگار اسپانیایی یک ادعای عجیب و باورنکردنی را مطرح که باشگاه یوونتوس پیشنهاد کریس رونالدو را به بارسلونا داده است تا این ستاره را به فروش برساند

با نام کریستیانو رونالدو یا کریس رونالدو شناخته می‌شود، بازیکن فوتبال اهل کشور پرتغال است که در پست مهاجم برای یوونتوس و تیم ملی فوتبال پرتغال بازی می‌کند. رونالدو در سال ۲۰۰۹ با انتقال ۸۵ میلیون پوندی‌اش (۹۴ میلیون یورو، ۱۳۱٫۶ میلیون دلار) از منچستر یونایتد به رئال مادرید، به گران‌ترین بازیکن تاریخ فوتبال جهان تبدیل شد. رکوردی که بر اساس گزارش‌های منتشرشده، با انتقال ۱۰۰ میلیون یورویی گرت بیل از تاتنهام به رئال مادرید در سال ۲۰۱۳، شکسته شد. رونالدو با حقوق سالیانه ۲۱ میلیون یورو پس از لیونل مسی و نِیمار، دارای بالاترین درآمد بین بازیکنان فوتبال جهان است.در حال حاضر، برخی رونالدو را بهترین بازیکن فوتبال در جهان و  یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال می‌دانند.

رونالدو

فروش کریس رونالدو به بارسلونا

رونالدو و مسی

طبق خبر برخی از رسانه های اروپایی باشگاه یوونتوس در نظر دارد که ستاره گرانقیمت خود یعنیکریس رونالدو را به بارسلونا بفروشد و پیشنهاد این بازیکن را به این باشگاه داده است تا خودش نیز از زیر بار هزینه ها خارج شود. 

رونالدو در بارسلونا

رونالدو

گیِم بالاگه خبرنگار معروف مدعی شد باشگاه یوونتوس فوق‌ستاره‌اش را به باشگاه بارسلونا پیشنهاد داده است.

گفته می‌ شود یوونتوسی‌ ها برای کم کردن هزینه‌ ها تصمیم گرفته‌ اند کریستیانو رونالدو را بفروشند و از بحران مالی فرار کنند. در همین راستا کریستیانو رونالدو را به باشگاه بارسلونا، رقیب رئال‌ مادرید که زمانی این ملی‌ پوش پرتغالی در آن می‌ درخشید، پیشنهاد داده‌اند. رونالدو که بهترین بازیکن فصل یوونتوس شده، از باشگاه پاری‌ سن‌ ژرمن هم پیشنهاد دارد.

حقوق رونالدو سالیانه ۳۰ میلیون یورو است، به همین دلیل با فروش او بودجه زیادی در باشگاه یوونتوس آزاد خواهد شد.

 

رونالدو در بارسلونا با یک احتمال رویایی

 

یک روزنامه نگار اسپانیایی در ادعایی بزرگ مدعی شد احتمال انتقال کریستیانو رونالدو به بارسلونا و شکل‌گیری زوج رویایی مسی- رونالدو وجود دارد. گیم بالاگه روزنامه‌نگار سرشناس اسپانیایی در گفتگو با رادیو بی بی سی در انگلیس صحبتهایی مطرح کرده که در دنیای فوتبال سر و صدای زیادی بوجود آورده. بر اساس اظهارات او صحبتهایی درباره انتقال کریستیانو رونالدو به بارسلونا مطرح شده و احتمال چنین انتقالی و قرار گرفتن مسی و رونالدو در کنار هم در یک تیم حالا دیگر غیرممکن و صفر نیست.

مسی و رونالدو در بارسلونا

رونالدو

رونالدو در فصلی که گذشت یک فصل خوب را در یوونتوس سپری کرد و باشگاه با حضور او برای نهمین سال پیاپی قهرمان سری آ شد. اما بیانکونری بیش از هر چیز به دنبال فتح چمپیونزلیگ است‌، اتفاقی که امسال هم نیفتاد و یوونتوس در مرحله یک هشتم در مقابل لیون شکست خورد تا باز هم با حضور کریستیانو رونالدو نتواند فاتح این جام شود.

کریس رونالدو و لیونل مسی در کنار هم

رونالدو و مسی

این شکست تلخ در اروپا برای یووه تبعات زیادی داتشت که مهمترین آن اخراج سرمربی اش ماتوریتزو ساری و منصوب شدن آندره‌آ پیرلو به عنوان سرمربی جدید بود.

بعد از آن بود که گزارشهایی در فرانسه مدعی شد احتمال انتقال کریستیانو به پاری سن ژرمن و هم تیمی شدن او با نیمار و امباپه وجود دارد. اما جالبترین ادعا درباره آینده ابرستاره پرتغالی حالا توسط گیم بالاگه مطرح شده: انتقال به بارسلونا!

این روزنامه نگار اسپانیایی به رادیو بی بی سی گفت که از خورخه مندس ایجنت رونالدو خواسته شده برای او به دنبال باشگاهی جدید بگردد و بارسلونا یکی از باشگاه هایی است که مندس به آنها نزدیک شده است.

تماس مندس با بارسلونا این احتمال رویایی را بوجود آورده که شاید روزی بتوانیم برای اولین بار شاهد حضور دو غول بزرگ دنیای فوتبال، مسی- رونالدو در یک تیم و با یک پیراهن باشیم!

 

ارسال نظر: