کدخبر: 957

الهه منصوریان ورزشکار معروف در مهمانی شبانه +عکس های لو رفته

جشن تولد با شکوه الهه منصوریان بانوی ووشوکار ایرانی و افتخارات ایشان

 

الهه منصوریان ووشوکار کار ایرانی در بخش سان دا شهریور سال ۱۳۷۰ در اصفهان متولد شده است. او تاکنون موفق به کسب سه طلای مسابقات قهرمانی جهانی شده است. دو خواهر دیگر او سهیلا و شهر بانو نیز از ووشوکارهای معروف ایران و جهان می باشند. به تازگی تصاویر جالب از جشن تولد الهه منصوریان بانوی ورزشکار ایرانی در اینستاگرام منتشر شده است. برای مشاهده این تصاویر در نیک صالحی همراه ما باشید.

تولد بانوی ورزشکار ایرانی

الهه منصوریان

تولد، هماره با شادی، محبت وجشن همراه است. روزها با هم تفاوت بسیار دارند و در تقابل سال ها، تفاوت ها چشمگیر.امروز، سالی دیگر از عمرم کاسته شد. امروز یک سال بر تجربه هایم افزوده شد. تجربه در گذر زمان، متولد می شود و اگر این تجربه ها، اندوخته دانش و اندیشه، برای پیشرفت و تعالی باشد، شادی آور و شعف انگیز خواهد بود و آن‌زمان است که در سالروز تولد، نه تنها از کاسته شدن عمر، غمگین نمی شویم، بلکه تجربه اندوزی و پختگی مان را جشن می گیریم. پختگی در زندگی، پختگی در کار، پختگی در هدف، پختگی در دوستی و محبت کردن. سپاس از تمام کسانی که در این تجربه اندوزی و پخته شدن، با من سهیم بودند و شادی این جشن را برایم صدچندان کردند.

افتخارات الهه منصوریان

الهه منصوریان

تاکنون موفق به کسب سه نشان طلای مسابقات قهرمانی جهان در سال‌های ۲۰۱۳، ۲۰۱۷ و ۲۰۱۹ شده‌است. نشان نقره در سال ۲۰۰۹ و برنز در سال ۲۰۱۱ از دیگر افتخارات او در مسابقات جهانی می‌باشد. منصوریان در بازی‌های آسیایی اینچئون ۲۰۱۴ و جاکارتا ۲۰۱۸ نشان نقره و در گوانگژو ۲۰۱۰ مدال برنز کسب کرده است. دو خواهر دیگر او شهربانو منصوریان و سهیلا منصوریان از قهرمانان به‌نام ووشوی ایران و جهان می‌باشند.

الهه منصوریان

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها