کدخبر: 2377

رقص جنجالی فوتبالیست معروف + فیلم دیده نشده

فدراسیون فوتبال مصر اعلام کرد تست کرونای محمد صلاح ستاره لیورپول مثبت بوده است. گفته می‌شود صلاح با شرکت در عروسی برادرش به این ویروس مبتلا شده است.

​محمد صلاح متولد 15 ژوئن 1992 بازیکن فوتبال تیم ملی مصر و باشگاه لیورپول می باشد. محمد صلاح در پست های هافبک هجومی و حمله و وینگر راست بازی می کند.محمد صلاح سابقه عضویت در تیم های المقاولون العرب، بازل،چلسی، فیورنتینا، رم و لیورپول را دارد. محمد صلاح سابقه 56 بازی و 32 گل ملی در کارنامه دارد.

فدراسیون فوتبال مصر رسماً اعلام کرد که نتیجه تست کووید19 محمد صلاح ستاره تیم ملی این کشور و باشگاه لیورپول مثبت بوده است. بر اساس اعلام این فدراسیون، صلاح علائم بیماری را نشان نمی‌دهد و تست سایر بازیکنان تیم ملی مصر منفی بوده است.

در ادامه بیانیه فدراسیون فوتبال مصر در این باره آمده:" محمد صلاح ستاره ملی پوش ما از طرف پزشک تیم ملی دکتر محمد ابوعلا بر اساس پروتکلهای بینن المللی تحت مراقبت قرار دارد. وضعیت او به صورت دائمی به باشگاهش لیورپول هم اطلاع رسانی می شود. صلاح در یک اتاق قرنطینه شده و همه تماسهای او با بیرون قطع شده است. صلاح در ساعات آینده تحت بررسیهای بیشتر قرار می گیرد".  

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها