کدخبر: 1840

قیمت نادری در استقلال چند ؟

محمد نادری با چه رقمی به استقلال پیوسته است؟

چند روز قبل از آنکه مدافع فصل گذشته پرسپولیس با پیراهن استقلال عکس یادگاری بگیرد، این شایعه مطرح شد که استقلال حاضر است بین 7 تا 7.5 میلیارد تومان به این بازیکن پرداخت کند. رقمی که سه برابر مبلغ پیشنهادی رسول‌پناه به مدافع چپ تیمش است.

نادری البته در پاسخ به سوال خبرنگار فوتبالی حاضر نشد درباره این موضوع صحبت کند منتهی دو روز قبل روزنامه خبرورزشی مدعی شد نادری در پاسخ به پیشنهاد 2.4 میلیارد تومانی پرسپولیس اعلام کرده که از استقلال پیشنهاد 7 میلیاردی دارد.

این ادعا البته توسط مدیران استقلال تکذیب شده است. احمد مددی سرپرست باشگاه استقلال در مصاحبه رادیویی دیشب خود درباره پیشنهاد 7.5 میلیاردی استقلال به نادری گفت:" این موضوع به هیچ عنوان صحت ندارد. ما یک سقف مشخص قراردادی داریم و تحت هیچ عنوان از این سقف بالاتر نخواهیم رفت."

مهدی عبدیان عضو هیات مدیره استقلال هم اعلام کرده که پیشنهاد استقلال به نادری کمتر از رقمی بوده که پرسپولیس قصد پرداخت به این بازیکن را داشته است.

هیچکدام از این توضیحات البته باعث برطرف شدن ابهامات در این زمینه نشده است. خبرورزشی امروز مدعی شده که پرسپولیس حاضر بوده تا 3 میلیارد تومان هم به این بازیکن پرداخت کند منتهی اطلاعات خبرنگار فوتبالی حاکی از آن است که پرسپولیس حاضر بوده برای یک فصل 5 میلیارد تومان به نادری بدهد اما نادری این پیشنهاد را قبول نکرده و به نظر می‌رسد پیشنهاد استقلال برایش جذابتر بوده که حاضر شده نقش اصلی یک نقل و انتقال جنجالی را بازی کند.

آنهایی که معتقدند نادری به خاطر پول، پیراهن پرسپولیس را با پیراهن استقلال عوض کرده، برای اثبات ادعایشان به مصاحبه امروز شاهرخ بیانی استناد می‌کنند که مدعی شده نادری به خاطر پول به استقلال رفته است.

بیانی گفته است:" بازیکن فوتبال وقتی می بیند خانه پرش می تواند 10 سال فوتبال حرفه ای بازی کند دوست دارد در این سالها تا می تواند پول دربیاورد. من به نادری حق و می دهم که این تصمیم را گرفته باشد."

نادری و رقم قراردادش با استقلال سوالی است که البته پیدا کردن پاسخ دقیقش کار راحتی نخواهد بود چون در فوتبال ایران باشگاه‌ها تا حد امکان ترجیح می‌دهند درباره این مسائل دست به شفاف سازی نزنند و همه چیز محرمانه پیش برود.

ارسال نظر: