کدخبر: 1839

مهدی مهدوی کیا و خانواه اش + عکس دیده نشده

مهدی مهدوی کیا متولد 2 مرداد 1356 در ری، بازیکن فوتبال و دیپلمه رشته اقتصاد نظام قدیم است.

​مهدی مهدوی کیا متولد 2 مرداد 1356 در ری، بازیکن فوتبال و دیپلمه رشته اقتصاد نظام قدیم است. خانواده مهدوی کیا اصالتا اراکی بوده و در بین 7 خواهر و 4 برادر، او فرزند دهم است. مهدی مهدوی کیا تا به حال 2 بار ازدواج کرده و یک فرزند دختر نیز دارد.

بدون شک در آسمان پرستاره فوتبال کشورمان، مهدی مهدوی کیا به عنوان یکی از با ثبات ترین و آرام ترین ستاره ها شناخته می شود. ستاره ای که البته زندگی شخصی او با فراز و فرودهای متعددی روبرو بوده است.

مهدی مهدوی کیا متولد 2 مرداد 1356 در ری، بازیکن فوتبال و دیپلمه رشته اقتصاد نظام قدیم است. خانواده مهدوی کیا اصالتا اراکی بوده و در بین 7 خواهر و 4 برادر، او فرزند دهم است. مهدی تا به حال 2 بار ازدواج کرده و یک فرزند دختر نیز دارد.مهدی مهدوی کیا

شروع ورزش با هندبال

از سال 1366 وقتی 10 ساله بود با مسابقات هندبال مدارس ورزش خود را شروع کرد. مهدی مستعد در مسابقات کشوری نوجوانان آقای گل شد و هم چنین به عنوان کاپیتان دانش آموزان ایران در چند بازی بین المللی نیز حضور داشت.

ورود به فوتبال

از سال 69 کم کم فوتبال را با جدیت بیشتری در زمین های خاکی حسین آباد واقع در محله دولاب تهران پیگیری کرد و در نهایت در سال 70 بود که به اصرار یکی از دوستان پدری به تیم فوتبال بانک ملی معرفی شد.بازی های زیبای او باعث شد در سال 73 به تیم ملی جوانان دعوت شود.مهدی مهدوی کیا

دوراهی استقلال پرسپولیس

با انحلال تیم بانک ملی در سال 74 با وجود مذاکرات اولیه با استقلال از حاشیه های این تیم ترسید و به پرسپولیس پیوست. مهدوی کیا تا سال 1379 در پرسپولیس حضور درخشانی داشت.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها