کدخبر: 1345

کیمیا علیزاده به ایران باز می گردد + جزئیات جدید

به دنبال انتشار اخباری در خصوص پشیمانی کیمیا علیزاده، تکواندوکار کشورمان پس از مهاجرت، کاربران نظرات خود را در این باره در فضای مجازی به اشتراک گذاشتند.

اواخر سال گذشته بود که خبر مهاجرت کیمیا علیزاده، تکواندکار ایرانی، سروصدای زیادی به پا کرد و در فضای مجازی واکنش‎های متفاوتی به دنبال داشت. برخی از کاربران به فریب خوردن کیمیا اشاره داشتند و او را بازیچه دست براندازان دانستند و برخی دیگر به او حق دادند و نوشتند او حق دارد درباره زندگی خود تصمیم بگیرد.

کیمیا علیزاده

امروز اما با گذشت چندین ماه، اخباری مبنی بر پشیمانی کیمیا علیزاده در فضای مجازی منتشر شده است که هرچند صحت و سقم آن مشخص نیست، مجددا با واکنش‎هایی از سوی کاربران فضای مجازی همراه شده است.

کیمیا علیزاده

کاربران هنوز رفتار همسر کیمیا علیزاده با او را در یک کنفرانس خبری از یاد نبرده‌اند. بهمن ماه سال گذشته بود که حامد معدنچی در کنفرانس مطبوعاتی مسابقات انتخابی تیم ملی آلمان برای ‎توکیو ۲۰۲۰ هنگامی که علیزاده در حال صحبت از اهداف خود بود زیر لب حرف زشتی به او زد.

کیمیا علیزاده

 کیمیا علیزاده در پاسخ به سوال یکی از بستگانش که دلیل مهاجرت او را پرسیده بود گفته است: «من در راهی رفته‌ام که دیگر بازگشت ندارد. چند ماه بود که شوهرم مدام موضوع رفتن را مطرح می‌کرد و می‌گفت آینده حرفه‌ای من در خارج ایران درخشان‌تر است. او من را ابزاری برای خودش می‌داند و با چند نفر در هلند و کانادا صحبت کرده تا برنامه‌ریزی فعالیت‌های ورزشی من و حمایت مالی ما را انجام بدهند. متن بیانیه من را هم شوهرم به من داد تا منتشر کنم و می‌دانم کار افرادی است که می‌خواهند کارهای مهاجرت من را انجام دهند. اگر من نتوانم اینجا موفق شوم قطعاً متارکه می‌کنم و همه چیز را به مردم خواهم گفت. چون شوهرم من را مجبور به ترک ایران کرده و حالا می‌فهمم هدف از نزدیک شدن و ازدواج با من ساختن آینده‌ خودش بوده است! من نه اینکه الان پشیمان هستم ولی اگر نتوانم موفق شوم حتماً به‌جای پشیمانی خودم شوهرم را پشیمان می‌کنم».

کیمیا علیزاده

فارغ از صحت داشتن یا نداشتن این خبر، برخی از واکنش‌ها به آن را مشاهده می‎کنید.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها