کدخبر: 1340

عیسی آل کثیر از فقرش می گوید + فیلم دیده نشده

ویدیوی دیده نشده از عیسی آل کثیر فوتبالیست معروف و علت محروم شدن ایشان

 

عیسی آل کثیر بازیکن معروف فوتبال ۱۸ بهمن سال ۱۳۶۸ در دزفول متولد شده است. وی سابقه بازی تیم استقلال اهواز، نفت تهران و صنعت نفت آبادان را در کارنامه خود دارد. عیسی آل کثیر در پست مهاجم برای تیم پرسپولیس بازی می کند. به تازگی ویدیوی دیده نشده از حرف های عیسی آل کثیر فوتبالیست معروف در اینستاگرام منتشر شده است. 

عیسی آل کثیر

حرف های عیسی آل کثیر درباره نداشتن پول برای خریدن غذا و جا برای خوابیدن.

ویدیوی دیده نشده از حرف های عیسی آل کثیر بازیکن پرسپولیس را مشاهده کنید:

علت محروم شدن عیسی آل کثیر

در ۱۱ شهریور ۱۳۹۹، آل‌کثیر با قراردادی دو ساله به تیم فوتبال پرسپولیس پیوست.

نخستین بازی او برای پرسپولیس، در ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ در مرحلهٔ گروهی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ در ورزشگاه بنیاد قطر در مسابقه‌ای برابر التعاون بود که با پیروزی ۱ بر ۰ پرسپولیس، همراه شد.

او در جریان مسابقات لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰، عملکرد خوبی داشت و توانست گل‌های مهمی برای تیمش بزند. پس از گلی که برابر السد زد، پیراهنش را درآورد و صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران این حرکت را سانسور کرده و پخش نکرد و بعداً برخی از عوامل داخلی این سازمان، خواستار گوشزد و تذکر به آل‌کثیر برای انجام شادی‌های قابل پخش شدند. این موضوع تا مدتی با واکنش‌های شدید کاربران ایرانی در شبکه‌های اجتماعی همراه شد.

در تاریخ ۱۲ مهر ۱۳۹۹ و تنها سه ساعت پیش از آغاز بازی نیمه‌نهایی میان پرسپولیس و النصر عربستان، AFC در حکمی عیسی آل‌کثیر را به اتهام نشان دادن شکلک نژادپرستانه به شش ماه محرمیت از هرگونه فعالیت ورزشی محکوم کرد. پرسپولیس و پاختاکور (پخته‌کار) در رقابت‌های مرحلهٔ یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا چهارشنبه ۹ مهر ۹۹ ساعت ۲۱:۱۵ دقیقه به دیدار هم رفتند که این بازی با دو گل آل‌کثیر به نفع پرسپولیس پایان یافت. آل‌کثیر در این بازی حرکت شادی معروف خود را نشان داد اما AFC از این حرکت، برداشت نژادپرستانه کرد

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها