کدخبر: 1315

تیم ملی فوتبال در حال فروپاشی ! + جزئیات

یکی از تغییرهای دو رقمی دراگان اسکوچیچ در لیست جدید تیم ملی رامین رضاییان بود. پای ثابت تمام اردوهای کی روش و ویلموتس در لیست اسکوچیچ جایی نداشت.

با این که رضاییان نسبت به دوران حضور دائمی اش در تیم ملی، دچار افت کیفی یا نزول سطح بازی و یا حتی تغییر پست و قدم گذاشتن به یک محدوده پر ترافیک از لحاظ مهره نشده و در عوض یکی از ستاره های تیم خود بوده است.

دراگان اسکوچیچ علاوه بر حذف مسعود شجاعی و اشکان دژآگه که بنا به دلایلی قابل پیش بینی بود، استراحت دادن به بیرانوند و جهانبخش که گفته می‌شود مصدوم هستند، کنار گذاشتن وریا غفوری که شایعه شده بعید است دیگر جایی در تیم ملی داشته باشد، نادیده گرفتن کریم انصاری فرد با آن گل حساس در پلی آف لیگ اروپا و کنار گذاشتن موقتی پورعلی گنجی و عزت اللهی که گویا اولی با هماهنگی بوده و دعوت نکردن محبی و امید ابراهیمی و ... روی نام یک بازیکن به اجبار قلم قرمز کشیده است و آن بازیکن هم کسی نیست جز رامین رضاییان.

تیم ملی

گفته می شود به خاطر ماجرای آن فیلم خصوصی معروف که یکی از چهره‌های غیرموجه و غیر متعارف فضای مجازی از رامین رضاییان منتشر و در اینستاگرام علیه او دست به افشاگری زده بود، به اسکوچیچ گفته شد فعلا در این مرحله قید رامین رضاییان را بزند تا کمی این موضوع به فراموشی سپرده شود و وقتی فضا آرام تر شد، دوباره رامین به تیم ملی برگردد.

رامین به تیم ملی برمی‌گردد؛ پیگیری آن فیلم به ضرر رضاییان نشد

البته گفته می شود عده ای دنبال محرومیت بلند مدت رامین رضاییان بودند و می خواستند بابت همان فیلم رامین را برای همیشه از تیم ملی کنار بگذارند و یک محرومیت سنگین برای او در نظر بگیرند اما گویا با ورود مسئولان حراست فدراسیون فوتبال به این پرونده، زوایای دیگری از دلایل انتشار آن فیلم خصوصی در فضای عمومی برای سران فدراسیون فوتبال روشن شد و به همین دلیل قرار شده رامین یک مرحله به تیم ملی دعوت نشود و پس از آن دوباره در صورت صلاحدید کادر فنی در خدمت تیم ملی باشد.

در پیگیری های حراست فدراسیون فوتبال مشخص شد انتشار آن فیلم خصوصی کاملا هدفمند و به قصد تخریب رامین رضاییان با انگیزه های اخاذی یا انتقام و یا هر نیت شخصی دیگری بوده و درست به همین دلیل، مسئولان فدراسیون فوتبال تصمیم به حمایت از رضاییان گرفتند ولی از آن جایی که دعوت او به اردوی تیم ملی بلافاصله پس از آن ماجرا می توانست تنش زا باشد، برای جلوگیری از هر گونه حساسیت، ترجیح دادند از دراگان اسکوچیچ بخواهند در این اردو، قید رامین رضاییان را بزند.

با این حساب رامین شانس بازی در دو بازی تیم ملی مقابل ازبکستان و مالی را از دست داد اما می تواند امیدوار باشد با فروکش کردن هیجان های کاذب و سرد شدن موضوع، دوباره پیراهن تیم ملی را بپوشد.

ارسال نظر: