کدخبر: 1251

عکس دیده نشده از علی دایی و همسرش

عکس جدید علی دایی و همسرش مونا فرخ آذری و مهریه همسر بازیکن سابق فوتبال

علی دایی بازیکن بازنشسته و سرمربی فوتبال ایرانی می باشد. وی سابقه بازی در تیم صبا باتری، بایرن مونیخ و پرسپولیس را در کارنامه خود دارد. علی دایی تاکنون دو بار ازدواج کرده و دو فرزند دختر به نام دنیز و نورا دارد. او رکورد دار بیشترین گل زده در بازی‌ های ملی فوتبال مردان جهان است. در قسمت زیر جدیدترین عکس علی دایی و همسرش را قرار داده ایم. 

مهریه همسر دوم علی دایی

علی دایی

ازدواج علی دایی در اول بهمن ماه ۱۳۸۳ صورت گرفت و به جرگه متاهلین پیوست. علی دایی در سال ۱۳۸۴ در مصاحبه ای با سایت تبیان در خصوص شیوه آشنایی با همسرش و خصوصیات شریک زندگیش گفت:همسرم از آشنایان دور خانوادگی ما می باشد، مادرش اردبیلی و پدرش تبریزی است و بزرگ شده تهران می باشد. مشخصات کامل یک دختر آذربایجانی را دارد و لیسانس صنایع غذایی می باشد، او هشت سال از من کوچک تر است.

علی دایی

نکته جالب در مورد ازدواج علیدایی مهریه همسرشان است. «از آنجا که خانواده همسرم دارای اعتقادات ارزشمند اسلامی هستند، مهریه شان مثل مهریه حضرت فاطمه(س)، «آب» است.

علی دایی

علی دایی سال ۱۳۸۳ با همسر فعلی خود ازدواج کرد ولی این ازدواج نخست وی نبود چراکه قبل تر از آن با ازدواج ناموفقی داشت . در حال حاضر همسر اول ایشان لندن ساکن هستند و حاصل این ازدواج یک دختر به نام دنیز دایی می‌باشد‌. همسر سابق علی دایی سالیانه یک بار جهت دیدار دختر و پدر رهسپار ایران می‌شود‌. در حال حاضر علی دایی بر خلاف تصور دو فرزند دارد. اما بیشتر رسانه‌ها عکس‌های نورا دایی فرزند دومش را منتشر کرده‌اند‌.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها