کدخبر: 973

آیا ازدواج ملیکا شریفی نیا و عمو پورنگ واقعیت دارد ؟ + فیلم لو رفته

در روزهای اخیر ویدئویی در شبکه های مجازی از ازدواج ملیکا شریفی نیا و عموپورنگ در حال انتشار می باشد

ملیکا شریفی‌نیا (زادهٔ ۲۱ شهریور ۱۳۶۵ در تهران) بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی است. وی فرزند آزیتا حاجیان و محمدرضا شریفی‌نیا و خواهر مهراوه شریفی‌نیا می‌باشد. او دانش‌آموختهٔ رشتهٔ گرافیک بوده و در زمینه‌های گرافیک، عکاسی، تصویرسازی کتاب و ساخت آثار حجمی فعالیت می‌کند. وی بازی در سینما را از سال ۱۳۷۰ با فیلمی به نام اوینار به کارگردانی شهرام اسدی شروع کرد.

ملیکا شریفی نیا

بوستان دوستان عمو پورنگ عنوان یکی از برنامه‌های کودک در تلویزیون دولتی ایران است. این برنامه از سال ۱۳۸۰ سه روز در هفته به صورت زنده از شبکه اول سیما بر روی آنتن می‌رفت اما از ابتدای سال ۱۳۸۷ پخش زنده آن قطع و تنها یک روز در هفته به صورت ضبط شده پخش شد. اجرای این برنامه بر عهده عمو پورنگ (داریوش فرضیایی) و با همراهی امیرمحمد متقیان و تهیه‌کننده آن مسلم آقاجان زاده بود. پس از آن با هزار و شصت و شونزده و کتابخانه عمو پورنگ و مجموعه محله گل و بلبل در سه فصل ایفای نقش کرد و این مجموعه تلویزیونی روی آنتن شبکه دو رفت و چند ماه بعد عمو پورنگ با عیدانه عمو پورنگ به تلویزیون بازگشت.

ملیکا شریفی نیا

ماه رمضان عمو پورنگ با برنامه بچه محل دوباره به تلویزیون بازگشت در حال حاضر این مجموعه تلویزیونی روی آنتن شبکه دو رفته است و ساعت ۱۸:۴۵ پخش و تکرار آن ساعت ۱۲:۰۰ روز بعد خواهد بود. فصل اول این مجموعه به پایان رسید. فصل ۲ این مجموعه از ۳۱ خرداد پخش آن شروع شده است. 

 

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها