کدخبر: 958

لباس حاشیه ساز نوید محمد زاده + عکس دیده نشده

تصویری از ست جالب لباس نوید محمدزاده و جوایز و افتخارات بازیگر معروف

نوید محمدزاده بازیگر سینما و تئاتر در تهران متولد شده است. وی از سال ۱۳۸۲ فعالیت هنری خود را آغاز کرده و بازی در فیلم سینمایی ابد و یک روز، عصبانی نیستم و مغزهای کوچک زنگ زده را در کارنامه هنری خود دارد. آقای بازیگر تاکنون ازدواج نکرده و مجرد می باشد. به تازگی تصویری از ست عجیب لباس نوید محمدزاده با استایل جدید کنار خیابان در اینستاگرام منتشر شده است.

نوید محمدزاده

عکسی که نوید محمدزاده از استایل جدید خود در اینستاگرامش منتشر کرد.

جوایز و افتخارات نوید محمدزاده

نوید محمدزاده

نوید محمدزاده در سی و دومین دوره جشنواره فیلم فجر با کسب آرای داوران به عنوان بهترین بازیگر نقش اول مرد برای کسب سیمرغ انتخاب شد. اما به علت فشار گروه‌هایی خارج از سینما فیلم عصبانی نیستم از بخش مسابقه خارج و جایزه به رضا عطاران اهدا شد. نوید در برنامه اینترنتی ۳۵ اعلام کرد که این اتفاق تلخ‌ترین اتفاق در زندگی هنریش بوده‌است.

محمدزاده برای بازی در فیلم ابد و یک روز در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر موفق به دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد و در شانزدهمین جشن دنیای تصویر نیز موفق به دریافت تندیس زرین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد گردید.

لباس نوید محمدزاده بازیگر

نوید محمدزاده

وی برای بازی در فیلم ناهید جایزهٔ بهترین بازیگر مرد جشنوارهٔ بین‌المللی براتیسلاوا ۲۰۱۵ را دریافت کرده‌است. همچنین در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد را برای فیلم بدون تاریخ بدون امضاء از آن خود نمود. نوید محمدزاده این جایزه را سومین سیمرغ خود دانست (اشاره به سیمرغ اهدا نشده فیلم عصبانی نیستم). وی همچنین از رسانه‌هایی که فهرستی از برندگان را برای فشار به هیئت داوران داده بودند، گلایه کرد. با احتساب سیمرغ فیلم عصبانی نیستم، وی یکی از پرافتخارترین بازیگران سینمای ایران محسوب می‌شود.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها