کدخبر: 953

عکس لو رفته گوهر خیراندیش در آغوش پسر جوان!

تصویری جالب از گوهر خیراندیش درکنار پسرش و جزئیات ازدواج بازیگر معروف

 

گوهر خیراندیش گوینده رادیو و بازیگر سینما، تلویزیون ایرانی می باشد. خانم بازیگر دارای مدرک لیسانس بازیگری و کارگردانی تئاتر از دانشکده هنرهای زیبا است. او از سال ۱۳۴۹ فعالیت هنری خود را آغاز کرده و تاکنون در سریال زیر خاکی، دیوار به دیوار و فیلم سینمایی کلوپ همسران نقش آفرینی کرده است. در قسمت زیر تصویری جالب از گوهر خیراندیش و پسرش را قرار داده ایم.

گوهر خیراندیش

عکسی که گوهر خیراندیش از خود درکنار پسرش در اینستاگرامش منتشر کرد.

ازدواج و فرزندان گوهر خیراندیش

گوهر خیراندیش

سال ۱۳۴۹ با مرحوم اسماعیلخانی آشنا گردید که منجر به ازدواج شان شد و سالها در سینما و تئاتر در کنار هم بودند و او سه فرزند دارد یک پسر و دو دختر.دختران گوهر خیراندیش, آزاده و آناهیتا نام دارند. آزاده اسماعیل خانی در  ایران  حضور داشته به عنوان بازیگر تئاتر و  تلویزیون  فعالیت می کند اما آناهیتا اسماعیل خانی در آمریکا زندگی می کند.

گوهر خیراندیش

سال ۱۳۵۷ بعد از  انقلاب  در  دانشگاه تهران  قبول شد و با همسر و فرزندانش به تهران آمد و از آن موقع در تهران زندگی کردند. باید بگویم من و همسرم در شیراز تئاتر کار میکردیم و پس از آمدن به تهران، هنگام درس خواندن به کار تئاترم ادامه دادم چون کارمند اداره  فرهنگ و هنر  شیراز بودم و پس از آمدن به تهران کارشناس امور هنری ارشاد  استان تهران  شدم.

تحصیلات: گوهر خیراندش دارای مدرک  کارشناسی  بازیگری و کارگردانی تاتر از دانشکده هنر های زیبایی  می باشد.

گوهر خیراندیش

جمشید اسماعیل خانی همسر گوهر خیراندیش می باشد که در سال ۱۳۸۱  فوت  شد. جمشید اسماعیل خانی بازیگر تاتر و سینما بود.

دختر گوهر خیراندیش تجربه بازیگری را نیز در کنار مادرش در سریال معمای شاه را داشته است.

ارسال نظر: