کدخبر: 926

لایو جنجالی نیکا بازیگر معروف سریال پایتخت + فیلم

لایو جدید نیکا فرقانی درباره جراحی زیبایی صورتش و اولین تجربه بازیگری ایشان

سارا و نیکا فرقانی بازیگران دوقلوی سریال پایتخت ۸ مرداد سال ۱۳۸۳ در تهران متولد شده اند و نیکا یک دقیقه از سارا بزرگتر است. نسرین جلیلی مادر سارا و نیکا کارمند است و پدرشان نیز فوتبالیست بود اما بخاطر حادثه ای که در فوتبال برایش رخ داد دیگر نتوانست ورزش را ادامه دهد. در قسمت زیر لایو نیکا فرقانی بازیگر پایتخت در مورد جراحی زیبایی صورتش را قرار داده ایم. لایو خانم بازیگر را در نیک صالحی ببینید.

لایو اینستاگرامی نیکا فرقانی اصل بازیگر سریال پایتخت.

لایو جدید نیکا فرقانی درمورد جراحی زیبایی صورتش را ببینید:

اولین تجربه بازیگری سارا و نیکا فرقانی

سارا و نیکا فرقانی اصل در ۸ مرداد ۱۳۸۳ در تهران، ایران متولد شدند. نیکا ۱ دقیقه از سارا بزرگتر است.

نسرین جلیلی مادر سارا و نیکا کارمند است و پدر سارا و نیکا فوتبالیست بود و به مدت ۱۵ سال در لیگ جوانان در تیم‌های عقاب و راه آهن بازی کرد، اما به خاطر حادثه‌ای که در فوتبال برایش پیش آمد دیگر نتوانست این ورزش را ادامه دهد.

thm_609_939139_433

چند سالی است که آنها به همراه خانواده به سوئد مهاجرت کرده اند.

اولین تجربه حضور هنری سارا و نیکا به سریال دوباره زندگی به کارگردانی نادر مقدس در سال ۱۳۸۴ بر میگردد که ۹ ماه بودند و در آن سریال نقش دو خواهر را ایفا می‌کردند که در کودکی از یکدیگر جدا شده بودند و یکی در خانواده‌ای ثروتمند و دیگری در خانواده مذهبی بود.

IMG1510232911176

آقای رسول حاتمی بر اساس شناختی که از این خانواده در سریال دوباره زندگی داشت آن‌ها را برای بازی در سریال پایتخت به سیروس مقدم معرفی کرد و پس از تست دادن در دفتر برزو نیک نژاد (فیلمنامه نویس) برای نقش دوقلو‌های پایتخت انتخاب شدند.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها