کدخبر: 903

بادیگارهای بازیگر معروف +عکس جنجال ساز

تصویری جالب از بادیگاردهای سید جواد هاشمی و فعالیت های هنری آقای بازیگر

 

سید جواد هاشمی کارگردان، نویسنده، مجری و هنرپیشه سینما و تلویزیون ایرانی می باشد. وی با ربابه پورحسینی اناری ازدواج کرده و متاهل است، حاصل این ازدواج یک فرزند پسر به نام محسن و یک دختر به نام فاطمه است. آقای بازیگر فارغ‌ التحصیل رشته کارگردانی از دانشکده هنر های زیبای دانشگاه تهران است. به تازگی عکس جدیدی از جواد هاشمی بازیگر معروف درکنار بادیگارد هایش در اینستاگرام منتشر شده است.

javad-hashemi-actor-2

عکسی که جواد هاشمی از خود درکنار بادیگارد هایش در اینستاگرام منتشر کرد.

فعالیت های هنری سید جواد هاشمی

اولین کار جدی سید جواد هاشمی، تئاتر حج ابراهیم حج عاشورا در سال ۱۳۵۸ به کارگردانی کمال ‌الدین قراب در تئاتر شهر و تالار آزادی بود. او پس از تئاتر حج ابراهیم حج عاشورا، تئاتر را در بخش هنری وزارت آموزش و پرورش ادامه داد و کارهای گوناگونی در زمینهٔ سرود و آهنگ‌ های انقلابی ارائه کرد، تا آنکه در سال ۱۳۶۵ با بازی در فیلم سینمایی پرواز در شب ساختهٔ رسول ملاقلی ‌پور رسماً وارد عرصهٔ سینما شد. اولین کار تلویزیونی وی سیمرغ در سال ۱۳۷۰، و آخرین کار وی دولت عشق در نقش محمدعلی رجائی بود؛ وی ۲۹ بار در فیلمهایش شهید شده ‌است.

1398070420501976018503444

کار تلویزیونی ۳۵۲ محصول شبکه دوم سیما در مقام بازیگری و سریال‌های مظلوم اول، تنها، افسون، شهر باران و پنج دقیقه تا مرز در مقام نویسندگی و کارگردانی کار شده ‌است. سریال بسوی خورشید کار جعفر سیمائی در مقام آهنگساز، فیلم سینمایی پرواز روح و فیلم سینمایی تشنه ساخته‌های حسین جامی در مقام آهنگساز از دیگر کارهای وی می‌باشد. او تاکنون در بیش از ۴۳ فیلم و سریال کوتاه و بلند، حضور داشته ‌است.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها