کدخبر: 832

استایل خاص الهام حمیدی و همسرش + عکس دیدنی

الهام حمیدی که مدت زیادی از ازدواج دومش نگذشته است در مورد ازدواج اول و طلاق همسرش صحبت کرده است .

الهام حمیدی بازیگر جوان سینما و تلوزیون است . الهام حمیدی در سریال های زیاد و مهمی ایفای نقش کرده است . الهام حمیدی در سریال های شوق پرواز ، مختارنامه و یوسف پیامبر نیز نقش داشته است . 

mohamadreza-golzar-8

الهام حمیدی گفت: من یکبار حدود ۱۰ سال پیش در سن پایین ازدواج کردم و بعد از مدتی طلاق گرفتم.

الهام حمیدی جمعه ۱۱ تیر ماه سال گذشته، در برنامه دورهمی  مهران مدیری  حاضر شد، ودر بخشی از این برنامه گفت ازدواج نکرده و مجرد است.تعداد زیادی از کاربران  فضای مجازی  پس از این برنامه، به پیج او رفتند و یادآور شدند که پیش از این ازدواج کرده است.

79184_617

طلاق الهام حمیدی از همسر دومش

بحث حتی بر سر حضور این بازیگر فیلم‌ها و سریال‌های ارزشی سینما و تلویزیون، همراه با همسرش، در برنامه‌ای به نام ستاره‌هاست.

متن الهام حمیدی درمورد ازدواج نکردنش در اینستاگرام:

«خواهشا منه ، عجول و لجباز و از ادامه فعالیت در اینستا و شبکه مجازی پشیمان نکنید ، خواهش میکنم وکیل پایه یک دادگستری نشید و من و ادمها و زندگی شخصی مارو قضاوت نکنید من سعی کردم گفت و گویی روان و بی ریا و خالص داشته باشم اما واقعا از دست برخی افراد نمیتوان آب خورد و براحتی نام و فامیلت و گفت چه برسه به مسائل شخصی و زندگی خصوصی ، من مخفی کاری نکردم و گفتم قسمت نشده ازدواج کنم

طلاق الهام حمیدی

چون در حال حاضر و مدتهاست مجردم و ازدواج نکردم و حاضر نیستم برای بیماری عده قلیلی  دارو  و سوژه باشم انهم در حوزه زندگی خصوصی ، همدیگرو زود قضاوت نکنیم.ای کاش می ‌شد جای من بودید و برخی از این کامنت ها رو میخوندید و هضم می‌کردید ، مننون از دوستان و دوستداران واقعی و پاک خواهر همه ی شما الهام»

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها