کدخبر: 83

عکس خشن بهرام افشاری + بیوگرافی

تصویری از گریم متفاوت بهرام افشاری بازیگر معروف در فیلم سینمایی صحنه زنی

بهرام افشاری هنرپیشه ایرانی سال ۱۳۶۶ در همدان متولد شده است. بهرام افشاری از سال ۱۳۸۸ فعالیت در عرصه بازیگری را آغاز کرده است. از آثار هنری بهرام افشاری می توان به سریال پایتخت، آسمان من و فیلم سینمایی عصبانی نیستم اشاره کرد. بهرام افشاری بازیگر تاکنون ازدواج نکرده و مجرد است. بهرام افشاری بازیگر محبوبی است.

 بهرام افشاری

بهرام افشاری در صحنه زنی

بهرام افشاری

بهرام افشاری در فیلم سینمایی «صحنه زنی» گریمی دیدنی و البته متفاوت با آثار قبلی کارنامه‌اش دارد.

جدیدترین تصویر بهرام افشاری در فیلم سینمایی «صحنه‌ زنی» به کارگردانی علیرضا صمدی منتشر شد.

این در حالی است که فیلمبرداری این اثر پس از پشت سر گذاشتن حدود ۵۰ روز در لوکیشن‌های تهران به پایان رسید و همچنین تدوین آن نیز از میانه‌های کار بصورت همزمان توسط هایده صفی‌یاری در حال انجام بود و همچنان ادامه دارد.

مهتاب کرامتی، بهرام افشاری، پیام احمدی‌نیا، لیندا کیانی، محمد نادری، فرزانه سهیلی و مجید صالحی به همراه امید روحانی، سیامک ادیب و آتش تقی‌پور بازیگران این فیلم هستند.

«صحنه‌زنی» دومین فیلم بلند سینمایی صمدی بعد از «بی‌نامی» است که فیلمنامه و فضایی متفاوت دارد. مجیدرضا بالا تهیه‌کننده و مسعود زارع مجری طرح فیلم «صحنه‌زنی» هستند.

3A443FD7-8266-49A0-A310-90DD1BACEF66

شروع فعالیت بازیگری بهرام افشاری

بهرام افشاری

بهرام افشاری از سال ۸۲ کار آماتور را شروع کرد و از سال ۸۸ به تهران آمد و خودش گفته است که افتخار این رو داشتم که شاگرد استاد سمندریان باشم و بعد از آن وارد بدنه حرفه ای تئاتر شدم منتها چون بیشتر دغدغه من حوزه تئاتر بود زیاد تمایل فعالیت در سینما و تلویزیون رو نداشتم اما بصورت جدی از سال ۹۲ با کار آقای درمشیان در  و بعد از آن هم با آقای جوزانی در فیلم ایران برگر بازیگری را شروع نمود. البته وی پیش از این نقش کوتاهی در سریال پایتخت ۲ نیز داشت.

وی با بازی در  سریال پایتخت ۵ در نفش بهتاش به محبوبیت بالایی دست یافت و می توان گفت حضورش در این سریال سکوی پرتاب او گردید و به خوبی شناخته شد.

بهرام افشاری

ارسال نظر: