کدخبر: 766

عکس جنجالی الهام پاوه نژاد و دخترش

تصویری جدید از الهام پاوه نژاد و دخترش کردیا و سریال های تلویزیونی بازیگر معروف

 

الهام پاوه نژاد سال ۱۳۵۰ در تهران متولد شده است. وی از سال ۱۳۶۹ فعالیت هنری خود را آغاز کرده و بازی در سریال هفت سنگ، مدرسه مادر بزرگ ها و فیلم سینمایی دیشب باباتو دیدم آیدا را در کارنامه هنری خود دارد. خانم بازیگر یک فرزند دختر به نام کردیا دارد که به تازگی الهام پاوه نژاد عکس زیبایی از دخترش در اینستاگرامش منتشر کرده است. 

elham-pavehnejad-and-his-daughter-2

آثار هنری الهام پاوه نژاد

الهام پاوه نژاد در سال ۱۳۵۱ در تهران متولد شد. او دیپلم تجربی از دبیرستان نوشیروان، فوق دیپلم بازیگری و کارگردانی از دانشگاه نیاوران دانشکده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سال ۱۳۷۱ میباشد.

الهام پاوه نژاد با نمایش بازیگری را تجربه کرد و با بازی در مجموعه همسران به شهرت رسید. امادر مجموعه تلویزیونی مدرسه مادربزرگها توانایی های خود را بروز داد.

unnamed (5)

الهام پاوه نژاد در سال ۱۳۸۶ در سریال بیداری ساخته بهرام عظیم پور و تهیه کنندگی حسین آقاهرندی و علی پورکیانی به ایفای نقش پرداخت. داستان سریال بیداری درباره دختری به نام تُرَنگ است که در گیلان زندگی می کند و در سفر به تهران بدشانسی های زیادی می آورد…

الهام پاوه نژاد در سال ۱۳۹۱ در سریال یلدا با گویش خاصی به ایفای نقش پرداخت و در سال ۱۳۹۲ در سریال شاهگوش داوود میرباقری در نقش یک دکتر روانشناس به ایفای نقش پرداخت.

elham-pavehnejad-and-his-daughter

سریال های تلویزیونی الهام پاوه نژاد

هفت سنگ (۱۳۹۳)

یلدا (۱۳۹۱)

تله فیلم «همه افتادگان» (۱۳۸۹)

گارد ساحلی (۱۳۸۸)

گاوصندوق (۱۳۸۷)

ترانه مادری (۱۳۸۷)

بیداری (۱۳۸۶)

نیمکت (۱۳۸۴)

روز ایپریت (۱۳۷۹)

آژانس دوستی (۱۳۷۸ بازیگر میهمان)

به سوی افتخار (۱۳۷۷)

تصویر یک رؤیا (۱۳۷۷–۱۳۷۵)

مدرسه مادربزرگ ها (۱۳۷۵)

گریز (۱۳۷۵)

همسران (۱۳۷۳)

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها