کدخبر: 722

ویدئو دلبرانه ماه چهره خلیلی و دوستش قبل مرگ + ویدئو

ویدیو سلفی گرفتن زنده یاد ماه چهره خلیلی و دوستش و جزئیات ازدواج خانم بازیگر

 

ماه چهره خلیلی بازیگر معروف زن ایرانی سال ۱۳۵۵ متولد شد و در ۴۴ سالگی براثر ابتلا به سرطان درگذشت. او با ابراهیم اشرفی ازدواج کرده بود، حاصل این ازدواج یک فرزند پسر به نام پرواز است. از آثار هنری ایشان می توان به بازی در سریال مختارنامه، مرضیه و فیلم عشق و خیانت اشاره کرد. در قسمت زیر ویدیو سلفی گرفتن دوست ماه چهره خلیلی و خانم بازیگر را قرار داده ایم. برای مشاهده این ویدیو سلفی در نیک صالحی همراه ما باشید.

ماه+چهره+خلیلی

ویدیو سلفی جالب ماه چهره خلیلی در خارج از کشور.

ویدیو سلفی گرفتن جالب زنده یاد ماه چهره خلیلی و دوستش , ببینید:

ماجرای جالب ازدواج و عروسی ماه چهره خلیلی

ماه چهره خلیلی و همسرش ابراهیم اشرفی در یک فیلم با یکدیگر آشنا شدند.

بعد از این که ابراهیم اشرفی از ماه چهره خلیلی خوشش می‌اید بدون اطلاع وی با پدر و مادرش صحبت میکند و اجازه خواستگاری از او را می‌گیرد. یک بار ابراهیم اشرفی در کیش تصمیم می‌گیرد در زیر آب از دختر مورد علاقه اش خواستگاری کند که این اتفاق نمی‌افتد. چند مرتبه دیگر برنامه ریزی میکند و باز هم اتفاقاتی منجر به آماده نشدن فضای لازم برای خواستگاری میشود.

ماه+چهره+خلیلی+

در پایان بصورت خیلی پیش بینی نشده و ساده حلقه را به ماه چهره خلیلی میدهد و میگوید دیگر نمی‌توانم صبر کنم با من ازدواج می‌کنی؟! ماه صورت در جواب خواستگاری وی میگوید:هیچ چیز برایم خوشحال کننده‌تر از این نیست که همسر تو باشم!

زندگی-ماه-چهره-خلیلی-17-600x540

ماه چهره خلیلی در یک مصاحبه‌ای گفت که بخاطر این که در دبی عروسی کردیم هماهنگی کار‌ها خیلی دشوار بود. سفره عقد را خود و همسرم با هم چیدیم! دوست داشتم عروسیم حالت سنتی ایرانی باشه و همه چیز خیلی خوب بود.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها