کدخبر: 721

گریم زنانه نصرالله رادش + عکس

ویدیویی از گریم جدید و زنانه نصرالله رادش و ازدواج اول و دوم آقای بازیگر

نصرالله رادش هنرپیشه ایرانی سال ۱۳۴۵ در آبادان متولد شده است. وی با بازی در مجموعه پرواز ۵۷ به کارگردانی مهران مدیری به تلویزیون آمد و از سال ۱۳۷۲ فعالیت خود را در زمینه بازیگری آغاز کرده است. نصرالله رادش بازی در سریال مسافران، زیر آسمان شهر و فیلم سینمایی شیرهای جوان را در کارنامه هنری خود دارد. در قسمت زیر تصویری از چهره نصرالله رادش با گریم زنانه را قرار داده ایم. برای مشاهده این عکس در نیک صالحی همراه ما باشید.

the-face-of-nasrollah-radesh-3

ویدیویی که نصرالله رادش از گریم زنانه خود در اینستاگرام منتشر کرد.

ویدیویی از گریم زنانه نصرالله رادش با صدایی خاص , ببینید:

 

نصرالله رادش زادهٔ ۱۲ آذر ۱۳۴۵ است. نصرالله رادش در آبادان متولد شده است. نصرالله رادش هنرپیشه اهل ایران است.آوازه نصرالله رادش به خاطر بازی در فیلم‌ها و مجموعه‌های طنز سینما و تلویزیون است.

آقای رادش سال ها پیش ازدواج کرده است.

the-face-of-nasrollah-radesh-2

این زوج صاحب فرزند پسری بنام پرهام هستند.پرهام فوتبالی است و طرفدار استقلال است، موسیقی دوست دارد و به زبان انگلیسی و شنا هم علاقه دارد، نصرلله رادش می گوید به غرب تهران علاقه دارد !

nasrolah-radesh-13

این هنرمند در نهایت ۸ سال بعد از همسرش جدا شد ، در این باره می گوید : همسر سابقم می گفت که هنوز هم می بینمش فکر میکنه حرف حرف خودمه، اما اصلا اینجوری نیست، در مورد زمان طلاق می گوید : من خیلی بهش وابسته بودم وقتی که تصمیم گرفت با من زندگی نکنه خیلی داغون شدم.

نصرالله رادش عکس همسر دوم خود را منتشر کرد و در پستی برای همسرش نوشت : خدایا قدرشناسی را بمن هدیه بنما

او محبوب ترین ستاره ساعت خوش در سال ۷۴ بود در سال ۱۳۸۵ در سریال باغ مظفر مهران مدیری در نقش حیف نون دوباره درخشید و با دیالوگ هایش سال ها لفظ حیف نون را وارد صحبت های عامیانه مردم و طنز روزه مره آنها کرد.

 

ارسال نظر: