کدخبر: 710

تغییر چهره جنجالی مهراوه شریفی نیا + عکس

تصویری از کاهش وزن چشمگیر مهرآوه شریفی نیا را بعد از سریال دل مشاهده می کنید.

مهرآوه شریفی نیا بازیگر زن معروف و متولد سال ۱۳۶۰ در تهران می باشد .ااو فرزند محمدرضا شریفی نیا و آزیتا حاجیان می باشد . ملیکا شریفی نیا هم خواهر اوست . او که در سریال دل منوچهر هادی هم ایفای نقش کرده است به تازگی سلفی از خود منتشر کرده است . در نیک صالحی کاهش وزن او را در این عکس مشاهده می کنید.

او با انتشار عکس زیر از خودش نوشت :

mehrave-sharifi-nia

سوال: دوست داشتید یازدهمین جمعه‌ی تابستانِ خود را چگونه بگذرانید؟

جواب: به نام خدا دوست داشتم یازدهمین جمعه‌ی تابستان خود را شاد و پُرلبخند و بی‌ترس، هم‌نفس با انسان‌های خوش‌ذات و بی‌عقده و پخته و تکلیف‌روشن بگذرانم. با آن‌ها که می‌شود ساعت‌ها به حرف‌هاشان گوش سپرد و خسته نشد. با آن‌ها که هر کلام‌شان مرهمی‌ست و هر قصه‌شان امیدی و هر مثال‌شان گنجینه‌ای. با آن‌ها که اعتماد را با نگاه‌ برایت معنی می‌کنند و اطمینان را در دست‌هایت می‌کارند. با آن‌ها که…

می‌شود تا صبح نوشت. ‘ ‘ ‘

پی‌نوشت: ‘ ۱.ندهد هوشمندِ روشن‌رای به فرومایه کارهای خطیر بوریاباف اگرچه بافنده‌‌ست نبرندش به کارگاهِ حریر

«سعدی» «گلستان، باب هفتم»

1708666254-parsnaz-com

او  (متولد ۲۹ فروردین( ۱۳۶۰ تهران) بازیگر سینما و تلویزیون اهل ایران است.

دیپلم ریاضی-فیزیک دارد و فارغ‌التحصیل در رشته موسیقی از دانشگاه تهران است. او مجرد و فرزند بازیگر سرشناس محمدرضا شریفی‌نیا و آزیتا حاجیان است.

مهرآوه شریفی نیا یک ترم در رشته کارگردانی سینما درس خواند اما از ادامه تحصیل در این رشته انصراف داد. ساز تخصصی او پیانو است. او در پروژه «شاخه گلی برای دبورا» دستیار ضیاءالدین دری بود. او خواهر بزرگتر ملیکا شریفی‌نیا (بازیگر و نقاش) است.

انتقادهایی بر سریال کیمیا وارد بود که قسمت قابل توجهی از آنها متوجه گریم مهرآوه شریفی نیا بود؛ که ضعف در گریم کیمیا در سنین کهن‌سالی بود.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها