کدخبر: 690

شوخی های جنجالی کمدین ایرانی + فیلم

ویدیویی از شوخی های جالب حمید ماهی صفت درباره کووید ۱۹ و خیانت

 

حمید ماهی صفت کمدین معروف ایرانی سال ۱۳۳۸ در شیراز متولد شده است. او اولین استندآپ کمدین بعد از انقلاب اسلامی ایران است. حمید ماهی صفت فعالیت خود را از سال ۱۳۶۰ بصورت غیر رسمی و از سال ۱۳۷۶ فعالیت خود را به طور رسمی ادامه داد. وی دارای مدرک دیپلم ریاضی است. به تازگی ویدیویی جالب از شوخی های حمید ماهی صفت با کووید۱۹ و خیانت در اینستاگرام منتشر شده است. برای مشاهده این ویدیو در نیک صالحی همراه ما باشید.

ویدیویی از شوخی جالب حمید ماهی صفت با کرونا و خیانت , ببینید:

شروع فعالیت حمید ماهی صفت به عنوان کمدین

حمید ماهی صفت متولد ۲۰ بهمن ماه سال ۱۳۳۸ در شیراز است. پدری شیرازی و مادری اصفهانی دارد. دیپلم ریاضی دارد و دارای دو فرزند به نام علی و سارا است.

او که به بمب خنده ایران معروف است از سال های نوجوانی و در اردوهای پیشاهنگی فعالیت هنری خود را در زمینه لطیفه و تقلید صدا آغاز کرد و با توجه به تحولات انقلاب این فعالیت متوقف شد و در سال ۶۰ به صورت غیر رسمی و در سال ۱۳۷۶ به صورت رسمی به عنوان پیشه ادامه پیدا کرد.

وی سفیر خنده ایران به اکثر کشورهای جهان بوده و لبخند بر روی لب میلیونها ایرانی در سراسر جهان نشانده است.حمید ماهی صفت در کارهای فرهنگی نیز فعالیت دارد. چاپ و نشر کتاب آموزش نماز به صورت رایگان در سراسر کشور گوشه‌ای از فعالیتهای فرهنگی ماهی صفت محسوب می‌شود که تاکنون موفق به ۳ بار ثبت رکورد اهداء کتاب رایگان با تیراژ ۵ میلیون جلد در گینس شده است . خیلی‌ها او را با حمید صفت خواننده رپ فارسی به دلیل تشابه اسم و قسمتی از فامیلی اشتباه می‌گیرند.

 

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها