کدخبر: 685

لیندا کیانی 40 ساله شد / تولد لاکچری لیندا کیانی + عکس

جشن تولد لیندا کیانی در کنار دوستان هنرمندش

اخرین حضور لیندا کیانی در تلویزیون سریال دلدادگان در شبکه نمایش خانگی مانکن و در سینما دو فیلم بازیوو و صحنه زنی می باشد. وی در ۲۳ شهریور ماه ۵۹ در شهر آبادان متولد شده است.

بازیگر بی حاشیه کشورمان شوع تولد ۴۰ سالگی اش را در کنار دوستان هنرمندش خاموش کرده است. وی با تلویزیون به شهرت رسید و اکنون یکی از چهره های معروف هنری می باشد. در ادامه عکس های از جشن تولد لیندا کیانی را در کنار دوستانش را در نیک صالحی مشاهده کنید.

جشن تولد لیندا کیانی

لیندا کیانی ۴۰ ساله در برنامه کودک شو خرداد ۹۹ اعلام کرد که به تازگی ازدواج کرده است . لیندا کیانی متولد ۲۳ شهریور ۱۳۵۹ در آبادان ، بازیگر سینما و تلویزیون است . لیندا کیانی در یک خانواده آبادانی با یک خواهر و چهار برادر دیگر بزرگ شده است. لیندا کیانی تحصیلات خود را تا کنون تا مقطع کارشناسی ارشد فلسفه ادامه داده است.

لیندا کیانی با انتشار عکس هایی از جشن تولد ۴۰ سالگی اش نوشت: شبنم عزیزم مهربانم ممنونم از همه ی مهربانیت…. کلی خوشحالم کردی و همینطور شقایق عزیز و بقیه دوستان…..

linda-kiani-birthday-party-2

linda-kiani-birthday-party-4

گفتنی است لیندا کیانی با معرفی شریفی نیا، وارد مجموعه بازیگران سریال تلویزیونی ساعت شنی شد و با بازی در این مجموعه تلویزیونی در نقش مهتاب، توجه علاقه مندان سینما را به بازی و توانایی های خود جلب کرد.

لیندا کیانی در آخرین تجربه بازیگری اش در تلویزیون در سریال دلدادگان به کارگردانی منوچهر هادی مقابل دوربین رفت. و در کنار دوستانش شقایق فرهانی و شبنم فرشاد جو تولد ۴۰ سالگی اش را جشن گرفته است.

لیندا کیانی به واسطه نقش آفرینی در سریال مانکن نام او بار دیگر بر سر زبان ها افتاده و در این سریال در نقش ژیلا هنرنمایی کرده است.

لیندا کیانی بازیگری را با نقش کوتاهی در فیلم گارد ساحلی شروع نمود و پس از آن در سال ۸۶ و ۸۷ با بازی در مجموعه های ساعت شنی به کارگردانی بهرام بهرامیان و سریال روز حسرت به کارگردانی سیروس مقدم توانست به خوبی شناخته شود.

وی در در سریال هایی چون روز حسرت، رستگاران، وضعیت سفید، تا ثریا، مدینه، نفس گرم، پشت بام تهران، پرستاران و مانکن مقابل دوربین رفت و نقش های ماندگاری را خلق کرد.

 

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها