کدخبر: 684

تغییر چهره جنجالی نفیسه روشن +عکس داغ

تصویری از تغییر چهره عجیب و باورنکردنی نفیسه روشن و شروع فعالیت بازیگری ایشان

 

نفیسه روشن هنرپیشه معروف زن ایرانی مدرک  کارشناسی فقه و حقوق اسلامی خود را از دانشگاه آزاد اسلامی اخذ کرده است. وی از سال ۱۳۸۱ فعالیت در عرصه بازیگری را آغاز کرده و بازی در سریال ساختمان ۸۵، پنج کیلومتر تا بهشت و فیلم سینمایی آقای زرنگ را در کارنامه هنری خود دارد. به تازگی تصویری از تغییر چهره نفیسه روشن در اینستاگرام منتشر شده است. برای مشاهده این عکس در نیک صالحی همراه ما باشید.

چهره نفیسه روشن

face-nafiseh-roshan-3

نفیسه روشن با انتشار این عکس از چهره جدیدش رونمایی کرد.

شروع فعالیت تلویزیونی نفیسه روشن را می توان بازی در سریال ” روز های بیاد ماندنی ” به کارگردانی همایون شهنواز در تابستان ۱۳۸۲ دانست .اشتغال به تحصیل در مقطع لیسانس علت اصلی کم کاری وی در این سالها بود ، اما پس از پایان تحصیلات دانشگاهی خود ، دامنه فعالیتش را گسترش داد. در پائیز سال ۱۳۸۲ در سریال “بچه های خیابان ” به کارگردانی همایون اسعدیان ایفای نقش کرد که این تجربه را یکی از بیاد ماندنی ترین کار هایش می داند .

پس از آن در پائیز ۱۳۸۳ ، پیشنهاد کیانوش عیاری برای حضور در سریال ” روزگار غریب ” را پذیرفت و به گروه عیاری پیوست تا برگ زرین دیگری بر افتخارات خود بیافزاید.

نفیسه روشن از آن گروه بازیگرانی محسوب می شود که کم کم پله های ترقی را طی کرد و کارش را در عرصه بازیگری با تئاترهای دانش آموزی آغاز کرد و به واسطه یکی از اقوام مادری اش برای بازی در سریال «روز های یاد ماندنی» دعوت به کار شد او هر چند که قبل از سریال اغما در سریال های مختلف حضور داشت اما به واسطه آن سریال و نقش پری چهره شد.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها