کدخبر: 661

بهاره کیان افشار به عنوان 10 زن زیبای مسلمان معرفی شد +عکس

بهاره کیان افشار در فهرست زیباترین زن مسلمان و شباهت ایشان به مدل پاکستانی

بهاره کیان افشار هنرپیشه معروف زن ایرانی اردیبهشت سال ۱۳۶۲ متولد شده است. او بازیگری را از سال ۱۳۸۵ با نقش آفرینی در سریال کلاه پهلوی آغاز کرده و تاکنون در سریال نوار زرد، فیلم سینمایی پسر کشی و رویای سهراب نقش آفرینی کرده است. خانم بازیگر دارای مدرک کارشناسی مهندسی نرم ‌افزار کامپیوتر است. در قسمت زیر تصویری از بهاره کیان افشار بازیگر معروف در فهرست ۱۰ زن زیبای مسلمان را قرار داده ایم. 

بهاره+کیان+افشار

بهاره کیان افشار بازیگر

سایت سرگرمی FillGap به تازگی فهرست زیباترین زنان مسلمان را منتشر کرده که بهاره کیان‌افشار رتبه هفتم این فهرست ده نفره را از آن خود کرده است.

هنرپیشه ایرانی

هنرپیشه ایرانی

در فهرست ۱۰ زن زیبای مسلمان، هانده ارچل، بازیگر مشهور سینمای ترکیه در رده نخست قرار دارد. این بازیگر اخیراً در فیلم “مست عشق” به کارگردانی حسن فتحی که روایتی از زندگی مولانا و شمس تبریزی است ایفای نقش کرده است.

bahareh-kian-afshar-actor

راوان بن حسین، مدل و بلاگر کویتی، فخریه اوجن بازیگر اهل ترکیه، مریم اوزرلی بازیگر ترک‌تبار اهل آلمان و جی‌جی حدید، مدل فلسطینی‌تبار اهل آمریکا دیگر زنان زیبای این فهرست هستند.

بهاره کیان افشار هنرپیشه ایرانی با لبخندی همیشگی است که شباهت زیادی به بازیگر و مدل پاکستانی Ainy Jaffry دارد و گاهی برخی آن دو را با هم اشتباه می‌گیرند.

گفتنی است که این بازیگر و مدل پاکستانی در سال ۲۰۱۰ میلادی عنوان “زیباترین مدل پاکستان” را از آن خود کرد.

 

مهارت‌های بازیگری او شگفت انگیزند و زیبایی چهره‌اش باعث شده تا در این زمینه بسیار خوش بدرخشد. بهاره کیان افشار هنرپیشه ایرانی متولد ۱۹۸۳ است که با سریال کلاه پهلوی قدم به دنیای بازیگری گذاشت.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها