کدخبر: 660

ست لباس ساره بیات و شهرام حقیقت/آیا رابطه عاشقانه ای در راه است؟

تصویری از ست جالب لباس شهرام حقیقت دوست و ساره بیات بازیگر معروف

ساره بیات هنرپیشه معروف زن ایرانی سال ۱۳۵۸ در مشهد متولد شده است. وی از سال ۱۳۷۹ فعالیت در عرصه بازیگری را آغاز کرده و تاکنون در فیلم سینمایی فصل فراموشی فریبا، خداحافظی طولانی و سریال یک مشت پر عقاب نقش آفرینی کرده است. خانم بازیگر تاکنون ازدواج نکرده و مجرد است. به تازگی تصویری از ست جالب لباس شهرام حقیقت دوست و ساره بیات در اینستاگرام منتشر شده است. 

shahram-haghighat-doost-and-sara-bayat

عکسی که ساره بیات از ست لباس خود با شهرام حقیقت دوست در اینستاگرام منتشر کرد.

زندگی هنری شهرام حقیقت دوست

شهرام حقیقت دوست در سال ۱۳۵۱ در رشت متولد شد. او دانش آموخته کارشناسی رشته تئاتر از دانشگاه آزاد اسلامی می باشد.

شهرام حقیقت دوست بازیگری را از سال ۱۳۷۳ و با بازی در نمایش پسر کارون آغاز کرد و در سال ۱۳۷۴ با بازی در مجموعه تلویزیونی مهر خوبان به کارگردانی یوسف سیدمهدوی به تلویزیون آمد. اولین تجربه سینمایی شهرام حقیقت دوست بازی در نقش کوتاهی در فیلم درخت گلابی داریوش مهرجویی، ۱۳۷۶ بود.

بازی روان او در مجموعه های تلویزیونی و بخصوص در مجموعه خط قرمز در سال ۱۳۷۹ نشان از توانایی های او دارد. به گفته خودش خط قرمز بهترین سریالش بوده است.

شهرام حقیقت دوست در سال ۱۳۸۱ بازی متفاوتی در فیلم سینمایی عطش از خود به نمایش گذاشت ولی به دلیل ضعف در شخصیت پردازی به چشم ها نیامد.

نقش آفرینی بسیار زیبای او در فیلم جنایت به کارگردانی محمدعلی سجادی بازی ماندگاری در کارنامه او به یادگار گذاشت. جنایت فیلمی به کارگردانی و نویسندگی محمدعلی سجادی ساختهٔ سال ۱۳۸۲ است.

شهرام حقیقت دوست پس از بازی در سریال ها خط قرمز و طلسم شدگان در سال ۱۳۹۲ در سریال شوق پرواز در کنار شهاب حسینی به ایفای نقش پرداخت.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها