کدخبر: 624

استایل متفاوت هومن حاج عبداللهی/ خالکوبی جنجالی هومن حاج عبداللهی +عکس

خالکوبی و گریم عجیب هومن حاجی عبداللهی در فیلم لبه خط

هومن حاجی عبداللهی مجری، صداپیشه و هنرپیشه معروف صدا و سیما می باشد. وی از سال ۱۳۷۳ فعالیت هنری خود را آغاز کرده و تاکنون در سریال پایتخت، علی البدل و فیلم اختاپوس نقش آفرینی کرده است. آقای بازیگر با سلیمه قطبی ازدواج کرده و یک فرزند پسر به نام جانان دارد. به تازگی تصویری از خالکوبی و گریم هومن حاجی عبداللهی در فیلم لبه خط منتشر شده است. 

گریم هومن حاجی عبداللهی

هومن حاجی عبدالهی، مجری، دوبلور و بازیگر سینما و تلویزیون ایران، تصویری از خود با گریمی کاملا متفاوت که مربوط به فیلم سینمایی «لبه خط» می‎شود را منتشر کرد.

grim-hooman-haji-abdollahi

شروع فعالیت هنری هومن حاجی عبداللهی

هومن حاجی عبداللهی کار خود را با رادیو از سال ۱۳۷۳ به صورت نیمه حرفه ای (نوازندگی ضرب برای قطعات ریتمیک برنامه صبح جمعه با شما) شروع کرد و از سال ۱۳۷۷ به طور حرفه ای کار با باشگاه رادیویی جوان را آغاز کرد و اکنون به کارهای نویسندگی، کارگردانی، بازیگری، گویندگی و گاهی سر دبیری نیز فعالیت می کند.سال ۷۹ مسابقه هفته به هفته به عنوان مجری همراه با نیما کرمی بود.

گریم هومن حاجی عبداللهی در سریال پایتخت

وی اجرای حدود پنج هزار ساعت برنامه زنده رادیویی در شبکه فرهنگ، ورزش، شبکه سراسری، رادیو تهران، رادیو سلامت، رادیو تجارت و برنامه صبح جوان در رادیو جوان را نیز در کارنامه ی خود دارد.

هومن حاجی عبداللهی در مسابقات تلفنی نوجوانان و جوانان از جمله در صد ثانیه، جام طلایی، مارو پله، پشت خط، گوی طلایی به عنوان مجری برنامه فعالیت می کرد.

همسر و پسر آقای بازیگر

وی برای اولین بار در فیلم سینمایی” چند میگیری گریه کنی “ساخته شاهد احمدلو به عنوان بازیگر مقابل دوربین رفت و پس از آن بازی اش در سریال پایتخت بسیار مورد توجه بازیگران و کارگردانان قرار گرفت. وی در نوروز ۹۸ در یک سریال به کارگردانی سعید آقاخانی و یک فیلم ۹۰ دقیقه ای حضور داشت.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها