کدخبر: 611

تغییر چهره مهدی کوشکی بعد از طلاق از ریحانه پارسا+عکس

تصویری از تغییر چهره عجیب مهدی کوشکی بازیگر سینمای ایران بعد طلاق از ریحانه پارسا

مهدی کوشکی نمایشنامه نویس و بازیگر سینما و تئاتر می باشد. وی دارای مدرک لیسانس ادبیات نمایشی از دانشکده سینما تئاتر است. مهدی کوشکی سال ۱۳۹۸ با ریحانه پارسا بازیگر جوان برای سومین بار ازدواج کرد. این ازدواج به دلیل اختلاف سنی زیادشان واکنش تند کاربران را به همراه داشت. اخیرا نیز اخباری مبنی بر طلاق این زوج منتشر شده است. در قسمت زیر تصویری از تغییر چهره مهدی کوشکی بعد از ماجرای طلاق از ریحانه پارسا را قرار داده ایم. برای مشاهده این عکس در نیک صالحی همراه ما باشید.

چهره مهدی کوشکی

تصویری که به تازگی مهدی کوشکی از تغییر چهره خود بعد طلاق از ریحانه پارسا در اینستاگرام منتشر کرد.

the-face-of-mehdi-koushki-2 - Copy

ازدواج های مهدی کوشکی

مهدی کوشکی متولد مرداد ۱۳۶۰ در خرم‌آباد، بازیگر، نمایش نامه‌نویس و کارگردان است. او فارغ‌التحصیل رشته نمایش با گرایش ادبیات نمایشی از دانشکده سینما – تئاتر دانشگاه هنر است. مهدی کوشکی زمانی که ۳۸ سال داشت با ریحانه پارسا، بازیگر ۲۱ ساله ازدواج کرد. ریحانه پارسا، سومین ازدواج مهدی کوشکی بعد از جدایی از دومین همسرش، صحرا فتحی(کارگردان، بازیگر و گرافیست) است.

تغییر چهره مهدی کوشکی

مهدی کوشکی و ریحانه پارسا در تاریخ ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ با انتشار عکسی از خودشان در اینستاگرام، خبر ازدواج‌شان را در روزهای شیوع ویروس کرونا اعلام کردند و نوشتند: “عهدمان در این قرنطینگی!” مهدی کوشکی از ازدواج اولش با مینا شمس، یک پسر بنام «آرسام» دارد. اخیرا اخباری مبنی بر طلاق ریحانه پارسا و مهدی کوشکی نیز منتشر شده است.

the-face-of-mehdi-koushki-1 - Copy

فعالیت هنری مهدی کوشکی

مهدی کوشکی فعالیت هنری خود را از تئاتر در سال ۱۳۷۶ آغاز کرد. از فعالیت‌های هنری کوشکی می‌توان به نگارش و کارگردانی نمایش «کاسیت در زنجیر»، بازی در نمایش «شب نشینی با شکوه آقاجون» و نگارش، کارگردانی و بازی در نمایش‌های «سیزده»، «تئاتر بد»، «تئاتر شر»، «شیطونی»، «باد شیشه را می‌لرزاند» و «آوازه خوان طاس» اشاره کرد.

 

 

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها