کدخبر: 528

عکس دیده نشده از تولد خواهر شاهرخ استخری+عکس

تصاویری از جشن تولد ۳۳ سالگی نیلوفر استخری درکنار همسرش هادی فرنود

 

نیلوفر استخری نقاش و بازیگر ایرانی ۱۶ شهریور سال ۱۳۶۶ در تهران متولد شده است. وی خواهر شاهرخ استخری هنرپیشه معروف سینما و تلویزیون ایران است خانم بازیگر با هادی فرنود ازدواج کرده و متاهل است. نیلوفر استخری در فیلم سینمایی قتل عمد به کارگردانی سعید دولت خانی نقش آفرینی کرده است. به تازگی تصاویری از جشن تولد ۳۳ سالگی نیلوفر استخری بازیگر ایرانی در اینستاگرام منتشر شده است.

niloofar-estakhri-actor-2

نیلوفر استخری بازیگر

نیلوفر استخری با انتشار تصاویری از جشن تولد خود درکنار همسرش در اینستاگرام نوشت:

سلام عزیزای دلم. شبتون بخیر. انقدر از ساعت ۱۲ به بعد من رو با تبریک‌ها و پست‌های قشنگتون خوشحال کردین که گفتم همین الان از ذوقم یه پست بذارم و ازتون تشکر کنم و بگم که خیلی خیلی دوستون دارممممم

niloofar-estakhri-actor

خانواده نیلوفر و شاهرخ استخری

نیلوفر استخری متولد ۱۶ شهریور سال ۱۳۶۶ بازیگر ایرانی است. او خواهر شاهرخ استخری (بازیگر) است. از کارهای او می‌توان به بازی در فیلم «قتل عمد» به کارگردانی سعید دولت خانی اشاره کرد.

استخری در یک خانواده ۵ نفری زندگی کرده و فرزند اول خانواده است و ۲ خواهر کوچک تر از خودش دارد. خواهرش که یکسال از او کوچک تر است فوق لیسانس تغذیه دارد و برای ادامه تحصیل به خارج از کشور رفت ه است و خواهر کوچک ترش هم به هنر علاقه دارد.

niloofar-estakhri-actor-1

نیلوفر استخری بازیگر ایرانی و برادرش

شاهرخ استخری تا سوم دبستان، ساکن بلوار کشاورز بوده است و از آن به بعد در شهرک غرب زندگی می کند. سوم دبستان را در مدرسه ۱۵ خرداد و دوره راهنمایی اش را در مدرسه آزادی و دوران دبیرستان اش را در فجر دانش تحصیل کرده است.

شاهرخ استخری به خاطر اینکه پدرش به مدت هشت سال در منطقه جنگی خارک مشغول به کار بوده است از خدمت سربازی معاف شده است و فامیلی استخری از شهری در استان فارس که اصالت پدری اش به آن منطقه برمی گردد، می آید. البته در حال حاضر آنجا دیگر شهر نیست و بیشتر زمین های زراعی، آن محدوده را احاطه کرده است.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها