کدخبر: 485

ویدئویی از کار خیر ارسلان قاسمی در میان مردم+ عکس و فیلم

کار خیر و انسان دوستانه ارسلان قاسمی در ایام محرماخبار ایران و جهان

ارسلان قاسمی هنرپیشه جوان ایرانی سال ۱۳۷۴ در تهران متولد شده است. وی از سال ۱۳۸۱ فعالیت هنری خود را آغاز کرده و بازی در سریال هفت سنگ، هوش سیاه و فیلم سینمایی تاکسی نارنجی را در کارنامه هنری خود دارد. آقای بازیگر تاکنون ازدواج نکرده و مجرد است. در قسمت زیر ویدیویی از کار خیر و انسان دوستانه ارسلان قاسمی در ایام محرم را قرار داده ایم. 

پست اینستاگرام ارسلان قاسمی

ارسلان قاسمی با انتشار این ویدئو نوشت: فراموش نکنیم قلب و روح و جانمان در یک وحدت به هم متصل است قلبت را وسیع کن !

در این عالم برای همه، جا هست.. دست همگی درد نکنه که اسباب انجام این کار خیر شدن

ویدیویی از کار خیر ارسلان قاسمی در روزهای محرم , ببینید:

آغاز فعالیت ارسلان قاسمی در عرصه بازیگری

پدر ارسلان قاسمی مدیر عامل شرکت کشتیرانی پرشیا اهرام است و مادرش هم مدیر مهد کودک است. دو خواهر دارد و ارسلان فرزند آخر خانواده است. ورود ارسلان قاسمی به سینما از طریق خانم بهاره رهنما که از دوستان صمیمی مادر ارسلان هستند انجام شد.

جدیدترین پست اینستاگرام ارسلان قاسمی

ارسلان با اینکه به واسطه کار، گاهی از رفتن به مدرسه و حضور در کلاسها باز می ماند اما جزء شاگرد های زرنگ کلاس بوده است. ارسلان قاسمی از بین بازیگران هم سن و سالانش با ترلان پروانه , علی شادمان و پوریا ابراهیم پور رفت و آمد خانوادگی دارد. پدر ارسلان مدیر برنامه هایش است.

امیرمحمد متقیان و ارسلان قاسمی

ارسلان نخستین بار در سن هفت سالگی در مجموعه تلویزیونی در چشم باد در نقش کودکی بیژن (پارسا پیروزفر) به بازی پرداخت. فیلم برداری این سریال از سال ۱۳۸۲ آغاز شد. او در فیلم جعبه موسیقی (فرزاد مؤتمن) نقش اصلی را به عهده داشت.ارسلان قاسمی بعد از سریال در چشم باد در سریال یوسف پیامبر نیز حضور داشت و بعد از آن در مجموعه های دیگری به ایفای نقش پرداخت.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها