کدخبر: 364

پوشش جدید ریحانه پارسا بعد از طلاق+ عکس و جزئیات

تغییر پوشش ریحانه پارسا بعد از طلاق از مهدی کوشکی.

 

ریحانه پارسا بازیگر جوان سینما و تلویزیون سال ۱۳۷۷ متولد شده است. او علاوه بر بازیگری در عکاسی نیز فعالیت دارد. خانم بازیگر سال ۱۳۹۸ با مهدی کوشکی بازیگر و نمایشنامه نویس ازدواج کرد. اختلاف سنی ریحانه پارسا و مهدی کوشکی واکنش کاربران فضای مجازی را به دنبال داشت. به تازگی اخباری مبنی بر طلاق این زوج منتشر شده است. در قسمت زیر تصویری از تغییر چهره ریحانه پارسا بعد طلاق از همسرش مهدی کوشکی را قرار داده ایم.

عکس جدید ریحانه پارسا

عکسی که ریحانه پارسا از تغییر چهره عجیب خود پس از طلاق از مهدی کوشکی در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد.

ماجرای طلاق مهدی کوشکی و ریحانه پارسا

ریحانه پارسا متولد ۴ اسفند ۱۳۷۷، بازیگر است. وی در رشته تئاتر تحصیل کرده و مدرک دیپلم رشته نمایش از هنرستان سوره(سال ۹۴) دارد. او در عکاسی نیز تخصص دارد.

ریحانه پارسا مهدی کوشکی چند ماه پیش خبر ازدواج خود را در اوج شیوع بیماری کرونا رسانه ای کردند که باعث واکنش های کنایه آمیز از سوی برخی از بازیگران شد.

عکس جدید ریحانه پارسا بعد از طلاق

با این حال ریحانه پارسا و مهدی کوشکی همواره عکس های دو نفر و عاشقانه خود را در فضای مجازی قرار داده و در این مدت سوژه بسیاری از رسانه ها شده بودند و حتی در برخی از اظهار نظرهای خود جنجال آفرین شده و واکنش های منفی دریافت کرده اند.

خانم بازیگر و مهدی کوشکی

اما گویا ازدواج این زوج هنری به بن بست رسیده چرا که به تازگی  هر دو آنها عکس های دو نفره خود را از صفحات اینستاگرام خود پاک کرده اند موضوعی که باعث شده تا جدایی این دو بازیگر حاشیه ساز بر سر زبان ها بیافتد.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها