کدخبر: 358

عاشقانه های شاهرخ استخری + فیلم و جزئیات

کلیپ عاشقانه شاهرخ استخری بازیگر معروف برای همسرش سپیده بزمی پور

 

شاهرخ استخری یازیگر سینما و تلویزیون ایرانی سال ۱۳۵۹ در تهران متولد شده است. وی از سال ۱۳۸۴ فعالیت هنری خود را آغاز کرده و بازی در فیلم سینمایی کبریت سوخته، ساعت شلوغی و سریال ماه و پلنگ را در کارنامه هنری خود دارد. آقای بازیگر با سپیده بزمی پور ازدواج کرده و متاهل است. در قسمت زیر ویدیویی از کلیپ عاشقانه شاهرخ استخری برای همسرش ساخت را قرار داده ایم.

شاهرخ استخری با انتشار این ویدیو در اینستاگرامش نوشت:

سلامممم اینم همون کلیپی که گفتم بهتون تمام تلاشمو کردم خوب از آب دربیاد چون اولین تجربه ساخت کلیپم بود با برنامه ویوا کات و با ویژولایزرالبته خیلی هم دلم میخواد برای هنرمند جان هم درست کنم ببخشید اگه دیر شد، اگر کم کسری داره، اگه خیلی حرفه ای و خوب نیست… ولی من با اینکه تجربه اولم بود دوسش دارم امیدوارم خوشتون بیاد

ازدواج و همسر شاهرخ استخری

شاهرخ استخری متاهل است و سپیده بزمی پور همسر شاهرخ استخری است. این دو در سال ۱۳۹۰ با یکدیگر ازدواج کردند .مراسم ازدواج شاهرخ استخری با سپیده بزمی پور در تهران برگزار شد و برای اینکه بسیاری از اقوام همسرش در بلژیک زندگی می کردند این زوج جوان تصمیم گرفتند جشن عروسی شان را در شهر بروکسل نیز برگزار کنند و حاصل ازدواج آنها دو دختر به نام های پناه و نبات است.

خانواده شاهرخ استخری

سپیده بزمی پور همسر شاهرخ استخری به ۳ زبان زنده دنیا مسلط است و یکی از بهترین مترجمان زبان فرانسوی و انگلیسی است او این روزها در حال ترجمه کتب فرانسوی است و همچنین مدرس زبان انگلیسی و فرانسه در یکی از بهترین آموزشگاه های زبان خارجه تهران است.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها