کدخبر: 2466

افشاگری جدید علیه ریحانه پارسا همه را شوکه کرد ! + فیلم لورفته

افشاگری پویان مختاری و امین فردین علیه محسن افشانی و ریحانه پارسا

ریحانه پارسا با انتشار پست جنجالی بسیاری از خط قرمز ها را رد کرد .ریحانه پارسا با بازی در سریال پدر به شهرت رسید.ریحانه پارسا هنرپیشه جوان سینما و تلویزیون است. ریحانه پارسا سال ۹۸ با مهدی کوشکی بازیگر سینما و تئاتر ازدواج کرد. در قسمت زیر تصویر ریحانه پارسا را بدون آرایش ببینید.

 

ریحانه پارسا

توصیه پدر ریحانه پارسا به او این بود که با کسی باش که سرش به تنش بیارزد تا اگر تو را با او در خیابان دیدم و به تو سیلی زدم دلت نسوزد که به خاطر یک بی سرو پا سیلی خورده ای و این موضوع فقط یک نصیحت پدرانه بوده است و پدرش او را مورد ضرب و شتم قرار نداده است.

ریحانه پارسا فارغ التحصیل رشته تئاتر از دانشگاه سوره در سال 94 است و بجز بازیگری در عکاسی نیز فعالیت تخصصی دارد.

ریحانه پارسا فعالیت حرفه ای خود را از تئاتر و کارهای دانشجویی دانشگاه سوره شروع کرد، می گوید اینقد بلند پرواز بودم که یک روزی می دانستم موقعیتی برای دیده شدنم پیش خواهد آمد.

اولین و حرفه ای ترین تجربه رسمی ریحانه پارسا در تلویزیون با سریال پدر نقش لیلا شروع شده است، این سریال در سال 97 از شبکه دو پخش شد.

ریحانه پارسا به نویسندگی و همچنین کتاب های روانشناسی و طراحی صحنه علاقه خاصی دارد.ریحانه پارسا

ازدواج و طلاق ریحانه پارسا

ریحانه پارسا در اسفند 1398 با مهدی کوشکی ( متولد 1359 بازیگر) ازدواج کرد.

از همان ابتدا ازدواج ریحانه پارسا و مهدی کوشکی به دلیل اختلاف سنی و سبک اعلام آن در شبکه های اجتماعی و حواشی مربوط به آن بسیار خبرساز شد.

چند ماه بعد از ازدواجشان همه عکس های دو نفره و عاشقانه شان از صفحه اینستاگرام هر دو بازیگر حذف شدند. و بعد از چند ساعت ریحانه پارسا ویدیویی در صفحه مجازی خود منتشر کرده و بدون این که واکنشی نسبت به این خبر داشته باشد با تشکر از مردم اعلام کرده که حالش خوب است. او همچنین در انتهای این ویدئو گفته: امیدوارم آقای کوشکی در هر کجا که هستند سلامت باشند. که خبر از طلاق و جدایی مهدی کوشکی و ریحانه پارسا دارد.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها