کدخبر: 2243

در آغوش گرفتن زن غریبه توسط جواد رضویان ! + عکس جنجالی

این عکس متعلق به ارژنگ امیرفضلی و گریم زنانه اش است.

​سیدجواد رضویان از پدری قمی و مادر یزدی در شهر قم به دنیا آمد. جواد رضویان به طور اتفاقی وارد رشته بازیگری شد. جواد رضویان در سال اول دانشگاه با مهران غفوریان، امیر غفارمنش و بیژن بنفشه خواه همکلاس بود و به کمک آن ها وارد این رشته شده است. جواد رضویان از سال 1373 در عرصه بازیگری مشغول به کار شده است.

در مجموعه های متعددی از جمله سیب خنده، مجیددلبندم و باغچه مینو… شرکت کرد. او با مجموعه سیب خنده به تلویزیون آمد؛ ولی با مجموعه طنز پاورچین به کارگردانی مهران مدیری به موفقیت رسید و در جایزه بزرگ دوباره به کارگردانی مهران مدیری این موفقیت را تکرار کرد.جواد رضویان

جواد رضویان یکی دو تجربه کارگردانی هم داشته که البته نتوانست در این زمینه موفقیت هایی که در عرصه بازیگری بدست آورده بود را تکرار کند. وی تاکنون در چند تله فیلم نیز بازی کرده و تا به حال چند آلبوم نیز بیرون داده است که آخرین آن کاری با نام لحاف دوزی است. دارای یک فرزند دختر است و یک طوطی برزیلی هم دارد. نارنجی رنگ مورد علاقه اوست. علاقه های هنری جواد رضویان سبک نقاشی اش الیستراسیون است سبک تصویرسازی کودک.

بازی او در سریال در حاشیه سری 1و2 به کارگردانی مهران مدیری باعث محبوبیت بیش از پیش جواد رضویان شد. خداحافظی جواد رضویان از تلویزیون جواد رضویان، شنبه 29 اسفند 1394، در آخرین روز سال 1394، پس از آنکه به عنوان یکی از سه بازیگر برگزیده برنامه سه ستاره معرفی شد با بغض اعلام کرد که دیگر در تلویزیون کار نخواهد کرد و برای همیشه خداحافظی کرد. بازگشت جواد رضویان با سریال همسایه ها وی پس از این ماجرا در مجموعه همسایه ها به ایفای نقش پرداخت و دوباره به تلویزیون برگشت.

علاقه نداشتن جواد رضویان به تئاتر

اعجوبه بازیگری در کودکی اصلا علاقه ای به تئاتر و نمایش نداشت و در مدرسه هر زمان صحبت از تئاتر می شود، فرار می کرد و این حرفه را دوست نداشت. علاقه جواد رضویان به حضور در جبه وقتی در مقطع راهنمایی درس می خواند عجیب در گیر و دار جنگ بود، یا باید از سردخانه ها بیرون می کشیدنش یا از زیر تابوت شهدا، خیلی عاشق حضور در جبهه های جنگ بود. خوانندگی جواد رضویان جواد رضویان نیز از آن دست هنرمندانی است که وارد عرصه موسیقی شده و چند آلبوم نیز منتشر کرده است، او چندین تک ترک نیز دارد. حضور جواد رضویان در سینما اولین حضور جواد رضویان در سینما با حضوری وی در فیلم شارلاتان در کنار امین حیایی منتهی به سال 1381 انجام شد و در این عرصه نیز بازی های ماندگاری را از خود به جای گذاشت.

واکنش جالب جواد رضویان به شایعه مرگش

من نمی دونم هر چند وقت یکبار اگر از من خبری نباشه چرا من رو می فرستند سینه قبرستان، به همین روز و شب های عزیز این شایعه ها به جز اینکه باعث نگرانی عزیزان من می شه نتیجه ای نداره، از طرف دیگه این رو هم خدمت عزیزانی که به این شایعه ها می پردازند عرض می کنم:  عجله نفرمایید کاسه من هم که پر بشه مثل بچه آدم خودم سرم را می اندازم پایین میرم خدمت حضرت عزرائیل نیازی به زحمت نیست. شرمنده همه عزیزانی که با این شایعات نگران من کمترین شدند.

فیلم شناسی جواد رضویان

فیلم های سینمایی جواد رضویان

١٣٩٧زهرمارکارگردانجواد رضویاندر حال ساخت

١٣٩6دم سرخ هابازیگرآرش معیریان١٣٩٧

1396لازانیا  بازیگرحسین قناعت١٣٩٧

1391شیطان شلوار لی می پوشد؟بازیگرعلی عطشانیاکران نشد

1389کمی شیرین، بسی فرهاد بازیگر و کارگردانجواد رضویاناکران نشد

1389اخلاقتو خوب کنبازیگرمسعود اطیابی1390

1388یک جیب پر پولبازیگرقدرت الله صلح میرزایی1389

1387اخراجی ها 2بازیگرمسعود ده نمکینوروز 1388

1387زندگی شیرینبازیگرقدرت الله صلح میرزایی1388

1387چارچنگولیبازیگرسعید سهیلی1387

1387ده رقمیبازیگرهمایون اسعدیان1387

1387دلدادهبازیگرقدرت الله صلح میرزایی1387

1385کلاهی برای بارانبازیگرمسعود نوابی1386

1383شاخه گلی برای عروسبازیگرقدرت الله صلح میرزایی1385

1383شارلاتانبازیگرآرش معیریان1384

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها