کدخبر: 2209

خیانت بنیامین بهادری به همسرش آیا واقعیت دارد ؟

بنیامین بهادری خواننده، ترانه سرا و آهنگساز ایرانی، ۱۸ شهریور ۹۹، ۳۸ ساله شد.تصویری که در ادامه میبینید مدتی است در فضای مجازی با عنوان خیانت وی به همسرش دست به دست شده است.اما لازم به ذکر است که این خبر کذب بوده و این عکس بنیامین بهادری و همسر مرحومشان است.

بیو گرافی بنیامین بهادری

بنیامین بهادری، که بین دوست دارانش لقب آقای عشق را دارد، آهنگساز بسیاری از قطعات خود است و در سال ۹۵ نیز در فیلم سلام بمبئی بازی کرد.

وحید بهادری معروف به بنیامین، ۱۸ شهریور ۱۳۶۱ در تهران متولد شد. بنیامین بهادری از خانواده‌ای مسلمان با اجداد یهودی و اصالتاً تنکابنی است. بنیامین یک خواهر و سه برادر بزرگ‌تر از خود دارد. بنیامین دانشجوی رشته زبان و ادبیات فارسی دانشگاه آزاد رودهن بود که انصراف داد و اکنون مدرک تحصیلی‌اش دیپلم انسانی است.

بنیامین بهادری خواننده پاپ اهل ایران، به سازهای گیتار و پیانو مسلط است و از سال ۱۳۸۴ تاکنون در حوزه موسیقی فعالیت می‌کند. بنیامین بهادری با آلبوم ۸۵ خوانندگی را به صورت حرفه‌ای آغاز کرد و تاکنون چهار آلبوم به نام‌های بنیامین ۸۵ و بنیامین ۸۸، بنیامین ۹۳ و بنیامین ۹۴ عرضه کرده و چندین تک آهنگ نیز ارائه داده است. بنیامین بهادری علاوه بر ایران در آمریکا و اروپا نیز تور کنسرت برگزار کرده است.

همسر اول بنیامین بهادری

بنیامین بهادری در سال ۱۳۸۹ با نسیم حشمتی ازدواج کرد و رابطه عاشقانه آنها زبان زد کسانی بود که او را می‌شناختند. نسیم حشمتی در سال ۹۲ در یک حادثه تصادف درگذشت و بنیامین تنها فرزندش بارانای ۲ ساله را تنها گذاشت.بنیامین بهادری

قاتل همسر بنیامین بهادری دستگیر شد

عصر جمعه ۲۹ آذر ۹۲ خانواده سه نفره نیامین سوار بر خودروی ماتیز از بزرگراه شهید باکری می‌گذشتند که ناگهان یک پژو ۲۰۶ نوک مدادی با سرعت زیاد به ماتیز برخورد کرد و خودرو ماتیز در سمت راست جاده واژگون شد. راننده ۲۰۶ فرار کرد ولی شاهدان صحنه شماره پلاک آن را برداشتند. نسیم حشمتی در کمتر از دو ساعت درگذشت ولی بنیامین و بارانا آسیبی ندیدند. پلیس تهران در کمتر از یک ماه راننده پژو ۲۰۶ را دستگیر کرد. به گفته بنیامین در برنامه دورهمی مهران مدیری، راننده پژو ۲۰۶، علاوه بر سرعت ۲۰۰ کیلومتر بر ساعتی که داشت مواد مخدر نیز مصرف کرده بود.

بنیامین بعد از مرگ نسیم به یاد او آهنگ "یه خونه" را در آلبوم ۹۳ منتشر کرده و اسم نسیم را در آن آورد: "آی نسیم، آهای نسیم، نگو که دیگه به هم نمی رسیم" نسیم حشمتی در یک قبر دو طبقه کنار پدرش که یک سال پیش درگذشته بود دفن شد.

همسر دوم بنیامین بهادری

بنیامین بهادری مجدد در سال ۱۳۹۴ با شایلی محمودی ازدواج کرد و صاحب دو فرزند شد. بنیامین بهادری و شایلی محمودی در فیلم سینمایی سلام بمبئی در کنار یکدیگر به ایفای نقش پرداختند.

فرزندان بنیامین بهادری

بنیامین بهادری در ۹ اردیبهشت ۱۳۹۰ از همسر اولش نسیم حشمتی، صاحب دختری به نام بارانا شد. بنیامین در ازدواج دومش با شایلی محمودی در ۲۷ مهر ۱۳۹۶ صاحب پسری به نام بن سان شد و در ۱۱ آذر سال ۱۳۹۷ صاحب فرزندی دیگر به نام شایمین شد.

شایعه ازدواج بنیامین بهادری با بهاره افشاری در اواسط سال ۱۳۹۴ در فضای مجازی پخش شده بود که واکنش هردوی آنها را به دنبال داشت. بنیامین چندین بار این خبر را تکذیب کرد.

بهاره افشاری نیز در پستی اینستاگرامی عکس صفحه سفید مشخصات همسر شناسنامه خود را منتشر کرد و نوشت: " خسته‌ام بیشتر از اینکه عصبانی باشم؛ شاید نباید همیشه سکوت کرد شاید باید ویران کرد تا هرگز جرات نزدیک شدن به تو رو نداشته باشند تا شاید آنقدر محدود زندگی نکنم تا شاید اجازه بدهند خانواده‌ام ساعات تلخی رو تجربه نکنند شاید دوستانم باورشان را از دست ندهند شاید روزهای زیادی با استرس و حال و اخبار پرتغالی از خواب بیدار نشوم شاید و یا ای کاش جور دیگری بودم؛ برای اولین و آخرین بار حرف میزنم تمام اتفاقات این یک ماه عجیب و تمامی این ده سال را تکذیب می‌کنم تا شاید خودم آرام شوم از ازدواج‌های شش ماه یک بارم تا ممنوع الکاری در شرایطی که فقط روزی ٦ ساعت بیدارم و مابقی درگیر فیلمبرداریم تا ورودم به سینما از طرف x و حواشی دیگرم.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها