کدخبر: 2018

ترس های ریحانه پارسا در ترکیه ! + عکس حاشیه ساز

ریحانه پارسا با انتشار چند عکس در صفحه اینستاگرام خود، از کابوس هایش گفت و این که می ترسد باز فرار را بر قرار ترجیح دهد.

    ریحانه پارسا که اخیرا در خارج از کشور زندگی می کند و بعد از جدایی از مهدی کوشکی، حواشی همچنان با اوست، به تازگی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: " چیزی نیست، باز خواب بد دید، انقدر با ترس و خیال های بد این چند بیداری اخیر رو گذروند و به روی خودش نیاورد که همه اش تو خواب ظاهر شد!ریحانه پارسا

یه کم قبلنا که صبح با جیغ خود از ترس خفه کردن خودش از خواب پریده بود نوشت: برای فرار از خواب بد راهی جز بیداری نیست...

میترسم شب که شد از ترس این کابوس ها باز از خوابیدن فرار کند. میترسم باز فرار را به قرار ترجیح دهد!

میترسم از هر آنچه بد است، اما سایه خیال حال حاضر است...."

او در قسمت لوکیشن عکس خود نوشت: " ترکیه، استانبول"

ریحانه پارسا 

به گزارش گروه فضای مجازی رکنا، ریحانه پارسا در اسفند 1377 در تهران متولد شد. پدر او شغل آزاد دارد و مادرش خانه دار است و داری 2 خواهر کوچک تر از خودش است.

ریحانه پارسا دارای مدرک دیپلم رشته نمایش از هنرستان سوره است و کار هنری خود را از همان تئاتر هنرستان سوره آغاز کرد.

او با بازی در سریال پدر در نقش دختری به نام لیلا در کنار سینا مهراد، لعیا زنگنه و مهدی سلطانی به شهرت رسید.ریحانه پارسا

به گفته خودش از بین 250 داوطلب این نقش انتخاب شده است و از این بابت بسیار خوشحال است. ریحانه پارسا به غیر از بازیگری در رشته عکاسی هم فعالیت دارد و به خواندن کتاب هایی با مضمون روانشناسی و طراحی صحنه علاقه مند است.

ریحانه پارسا بازیگر نقش لیلا بعد از پایان سریال در صفحه اینستاگرامش هر عکسی که مرتبط با سریال پدر بود را حذف و مجموعه‌ای عکس منتشر کرد که در آن اسپانسری مشخص دارد و عکس‌ها در جهت تبلیغات اسپانسر است.ریحانه پارسا

بارزترین وجه عکس‌های جدید ریحانه پارسا ظاهر متفاوت او با تصویری است که در سریال پدر از او به نمایش گذاشته شده بود، مخاطبان به این تغییر واکنش نشان دادند. طبق معمول 2 طیف موافق و مخالف شکل گرفت و با توجه به زمزمه ساخت ادامه سریال پدر این پرسش مطرح گشت که آیا با این ظاهر جدید در سری بعدی پدر (پدر2) او باز می‌تواند به ایفای نقش بپردازد یا ممنوع التصویر خواهد شد؟

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها