کدخبر: 2015

الهام پاوه نژاد با لباس های خاص + عکس زیبا

تصویری جالب از استایل جدید الهام پاوه نژاد و شروع فعالیت هنری خانم بازیگری

الهام پاوه نژاد هنرپیشه معروف سینما، تلویزیون و تئاتر ایرانی می باشد. وی دارای مدرک کاردانی بازیگری و کارگردانی از دانشگاه نیاوران است. الهام پاوه نژاد از سال ۱۳۶۹ فعالیت در عرصه بازیگری را آغاز کرده و تاکنون در سریال هفت سنگ، هیئت مدیره و فیلم سینمایی دیشب باباتو دیدم آیدا نقش آفرینی کرده است. به تازگی تصویری از جدیدترین استایل الهام پاوه نژاد در اینستاگرام منتشر شده است. الهام پاوه نژاد

الهام پاوه‌نژاد با انتشار این عکس نوشت:

من تاریخ آن شبی را که

از عمق وجود گریستم

دقیق به خاطر سپرده ام …

نه برای آن شب

بلکه برای آن صبح …

برای آدم دیگری

که روز بعد به آن تبدیل شده بودم …

نویسنده متن: ؟؟؟!

آبان ۱۳۹۹

از روزهای کابوس‌وار که تمام نمی‌شودالهام پاوه نژاد

الهام پاوه نژاد اواخر دهه ۷۰ ازدواج کرد و در سن ۳۰ سالگی در سال ۷۹ صاحب فرزند دختری بنام کردیا کامکاری شد، تاکنون هیچ عکس از همسر وی منتشر نشده و شایعه طلاق او قوت بیشتری دارد.

کردیا کنار مادر احساس امنیت می کند ولی دختر مستقلی است. او برای اینکه مادرش را خوشحال کند، تمرین پیانو را با همه سختی اش جدی می گیرد و مادر هم سعی می کند به پاس تلاش کردیا وقت بیشتری را با او بگذراند. کردیا وابسته نیست مثل خودش فکر می کند و دوست دارد یک طراح دکور داخلی شود تا بتواند برای مادرش خانه ای را طبق علایقش طراحی کند.

۱۹ ساله بود که وارد دانشکده بازیگری شد می گوید از طرف خانواداش خیلی روش فشار بوده پزشک شود ولی گرایش هنری و ادبیات اش بیشتر از پزشکی بود.

بازیگری را بصورت آکادمیک زیر نظر اساتیدی چون رکن الدین خسروی و اکبر زنجان پور گذرانده و این اساتید خیلی در دیدگاه و نگرش او تاثیر گذاشتند.

من درسال ۱۳۶۹ وارد دانشکده بازیگری و تئاتر شدم. در سال ۱۳۷۰ اولین کار حرفه ای را با آقای زنجانپور در سالن تئاتر سنگلچ آغاز کردم. فعالیتهای تئاتر را ادامه دادم تا سال ۱۳۷۳ اولین کار تصویری خود را در سریال همسران با آقای بیژن بیرنگ و مسعود رسام آغاز کردم.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها