کدخبر: 1512

عینک جدید بهاره رهنما حاشیه ساز شد + عکس داغ

تصویری از عینک جدید بهاره رهنما و شغل دوم بازیگر معروف سینما و تلویزیون

بهاره رهنما دختر جلال رهنما و پروین قائم مقامی بازیگر زن ایرانی می باشد. خانم بازیگر دارای مدرک فوق لیسانس ادبیات نمایشی می باشد. او از سال ۱۳۷۱ فعالیت در عرصه بازیگری را آغاز کرده و تاکنون در سریال بچه مهندس، خداحافظ بچه و فیلم سینمایی ورود زنده ها ممنوع نقش آفرینی کرده است. در قسمت زیر تصویری از جدیدترین عینک بهاره رهنما را قرار داده ایم.

بهاره رهنما

عکسی که بهاره رهنما به تازگی از خودش در صفحه رسمی اینستاگرامش گذاشته است.

بهاره رهنما متولد دهم آذرماه ۱۳۵۲ در روستای هزاوه از توابع شهر اراک است. بهاره رهنما تحصیلاتش را در دو رشته ادبیات نمایشی و حقوق قضایی به ترتیب تا مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد به پایان رسانده است.

او همسر سابق پیمان قاسم خانی از نویسندگان مشهور ایرانی بوده است. حاصل ازدواجش با پیمان قاسم خانی دختری به نام پریاست.بهاره رهنما

به نظر می آید فقط یک خواهر دارد که آن هم در خارج از کشور زندگی می کند. شغل پدرش ( جلال رهنما ) نامشخص است و مادرش ( پروین قائم مقامی ) از بازیگران خوب کشورمان است. بهاره رهنما از فعال ترین بازیگران زن ایرانی است.

بهاره رهنما هم مثل خیلی از بازیگران ایرانی رستوران داری را به عنوان شغل دوم خود انتخاب کرده است. او رستورانی بنام گوزن در سعادت آباد تهران باز کرده که در روزهای مختلف در آنجا به نمایشنامه خوانی می پردازد.

بهاره رهنما در این رستوران دست به کار جالبی زده و آن هم استفاده از تابلوهای متغییر بر روی دیوارهای این رستوران است. او هر ماه کارهای هنرمند جوانی را می گیرد و بر روی دیوارهای این کافه نصب می کند و قیمتش را هم زیر آن ها می نویسد تا هرکسی تمایل داشت خریداری کند. او با سود این کار به بچه هایی که درگیر بیماری های خاص هستند کمک می کند.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها