کدخبر: 1457

ساره بیات از خواهرش رونمایی کرد + عکس دیده نشده

عکس جدید ساره و سروین بیات همسر رضا قوچان نژاد و نحوه ورود ساره به عرصه بازیگری

ساره بیات بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی مهر ماه سال ۱۳۵۸ در مشهد متولد شده است. وی فعالیت در عرصه بازیگری را از سال ۱۳۷۹ آغاز کرده و بازی در سریال یک مشت پر عقاب، فیلم سینمایی محمد رسول الله و جدایی نادر از سیمین را در کارنامه هنری خود دارد. خانم بازیگر تاکنون ازدواج نکرده و مجرد است. به تازگی عکس جدیدی از ساره و سروین بیات در اینستاگرام منتشر شده است. 

ساره بیات

عکسی که از ساره بیات درکنار خواهر و خواهرزاده اش در اینستاگرام منتشر شده است.

ساره بیات

ساره بیات در ۱۴ مهر ۱۳۵۸ چشم به جهان گشود. ساره بیات که در دانشگاه هم در رشته هنر تحصیل کرده است درباره ورود به عرصه بازیگری می‌گوید: « خانوادم با بازیگری مخالف بودند، برای همین مـن پنهانی رشته تحصیلی دانشگاهم را هنر انتخاب کردم کـه از راه هنر یواشکی وارد بازیگری بشوم ولی نشد و دانشگاه هنر خواندم و بعد کـه دانشگاه بـه پایان رسید، با کلاس‌ های بازیگری ذهن خانواده‌ ام را آماده کردم.» او در سال ۱۳۸۰ وارد تئاتر شد و در جشنواره پلیس در اولین کارش، جایزه بهترین بازیگری را به همراه دیپلم افتخار کسب کرد.

ساره بیات

اما بـه دلیل مخالفت خانواده و سن کم مدتی بازیگری را کنار گذاشت. بعد از مدتی در کلاس‌های بازیگری پرویز پرستویی در موسسه کارنامه شرکت کرد و در پی آن به مجموعه «یک مشت پر عقاب» دعوت شد. یک مشت پر عقاب نام یک مجموعه تلویزیونی بود که در بهمن ماه ۱۳۸۶ از شبکه سه سیما پخش می شد.

درباره حضورش در این سریال می‌گوید: « وقتی که بعد از آن وقفه تصمیم به بازگشت گرفتم، با کلاس های آقای پرستویی در موسسه کارنامه شروع کردم. آنجا هم جزو شاگرد اول ها بودم و درسم خوب بود. بعد از آنجا برای «یک مشت پر عقاب» که یک سریال تاریخی معاصر بود کارم کردم. سریال «یک مشت پر عقاب» نخستین کار تصویری من بود ولی در کنار آدم های حرفه ای قرار گرفتم

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها