کدخبر: 1444

مجری معروف تلویزیون درگذشت !+ عکس

علیرضا فتحی پور مجری تلویزیون ۱۹ مهر سال ۱۳۹۹ در سن ۴۸ سالگی درگذشت

علیرضا فتحی پور مجری و مدیر گروه علوم قرآنی رادیو قرآن دیروز ۱۹ مهر ماه در ۴۸ سالگی درگذشت. او به عنوان کارشناس مجری در برنامه ترنم آیات، راز آفرینش رادیو قرآن و راز آسمان فعالیت داشته است. همچنین این مرحوم از حافظان قرآن بوده و سابقه سردبیری خبرگزاری شبستان را برعهده داشته است. معاون صدا نیز درگذشت آقای فتحی پور را تسلیت گفتند. در قسمت زیر جزئیات درگذشت علیرضا فتحی پور را قرار داده ایم.

درگذشت علیرضا فتحی پور

علیرضا فتحی پور

علیرضا فتحی ‌پور، مدیر گروه علوم قرآنی رادیو قرآن، دیروز ۱۹ مهرماه، پس از مدت تحمل یک دوره بیماری، در ۴۸ سالگی دار فانی را وداع گفت.

فعالیت های علیرضا فتحی پور

از فعالیت‌های مرحوم فتحی‌ پور در صداوسیما می‌توان به کارشناس ‌مجری برنامه ترنم آیات، راز آسمان، راز آفرینش رادیو قرآن، برنامه به رنگ خدا در رادیو ایران، مجری ‌کارشناس برنامه اردیبهشت شبکه چهار سیما، مجری‌ کارشناس برنامه‌های قرآنی بشارت، به سوی ظهور همچنین برنامه تلویزیونی روز خدا اشاره کرد که توانست با مهارت خود در اجرا، مخاطبان فراوانی را جذب برنامه‌های دینی تلویزیون کند.

همچنین او حافظ کل قرآن کریم و از قاریان خوش‌صوت کشورمان بود و پیش از این، سابقه سردبیری خبرگزاری شبستان را داشته است.

پیام تسلیت معاون صدا برای درگذشت علیرضا فتحی پور

علیرضا فتحی پور

علی بخشی زاده، معاون صدا در پیام خود برای درگذشت مرحوم فتحی پور نوشته است:

«انا لله و انا الیه راجعون»

مرحوم مهندس علیرضا فتحی پور را از نزدیک می شناختم. مجری پرتلاش و موفق شبکه دو سیما بودند. خدایش بیامرزد؛ ان شاء الله با قرآن محشور شوند. از خداوند کریم برای این عزیز سفر کرده طلب مغفرت و علو درجات می کنم و برای بازماندگان صبوری مسئلت می نمایم».

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها