کدخبر: 1419

هومن حاج عبداللهی در ماشین لاکچری اش ! + عکس داغ

تصویری از تغییر چهره عجیب هومن حاجی عبداللهی بازیگر سریال پایتخت

هومن حاجی عبداللهی دوبلور، صداپیشه و بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی می باشد. وی با سلیمه قطبی ازدواج کرده و متاهل است، حاصل این ازدواج یک فرزند پسر به نام جانان است. از آثار هنری ایشان می توان به بازی در سریال پایتخت، نون خ و فیلم سامورایی در برلین اشاره کرد. به تازگی تصویری از تغییر چهره هومن حاجی عبداللهی در اینستاگرام منتشر شده است. 

هومن حاج عبداللهی

عکسی که هومن حاجی عبداللهی از ظاهر جدید خود در اینستاگرام منتشر کرد.

ماجرای آشنایی و ازدواج هومن حاجی عبداللهی و همسرش

من و همسرم در یک برنامه رادیویی با هم آشنا شدیم. آن برنامه فضای خوبی فراهم کرد تا ما با یکدیگر آشنا شویم و پی به خصوصیات هم ببریم؛ به همین خاطر خیلی زود تصمیم گرفتیم با هم ازدواج کنیم.

هومن حاج عبداللهی

در سال ۸۱ ما پای سفره عقد نشستیم و سال ۸۲ هم زندگی مان را زیر یک سقف شروع کردیم. بعضی ها می گویند ازدواج کردن با یک همکار ممکن است سخت باشد اما به نظر من چیزی که بیشتر از همکار بودن یا نبودن در روابط یک زوج تاثیر دارد، میزان تفاهم افراد است و اینکه شناخت خوبی نسبت به هم داشته باشند.

هومن حاج عبداللهی

بعد از عروسی من و همسرم تصمیم گرفتیم با یکدیگر به سینما برویم و فیلم تماشا کنیم. آن شب برای هر دوی ما خاطره انگیز شد و بعد از گذشت سال ها نه تنها از این شیوه برگزاری عروسی پشیمان نیستیم بلکه حسابی از آن لذت می بریم.

شاید برای تان جالب باشد که در جشن عروسی مان تنها ۱۵ نفر که شامل پدر، مادر، خواهر، برادر، پدربزرگ و مادربزرگ های مان بودند حضور داشتند. جشن عروسی مان بسیار صمیمی بود، حسابی به همه ما خوش گذشت و برای مان خاطره فراموش نشدنی شد.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها