کدخبر: 1418

شیوا ابراهیمی بازیگر معروف زن با استایل دیده نشده + عکس

تصویری از ست جالب لباس شیوا ابراهیمی و جزئیات ازدواج بازیگر زمین گرم

شیوا ابراهیمی بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی ۲۹ بهمن سال ۱۳۵۵ در شمیرانات متولد شده است. او فعالیت هنری خود را در سال ۱۳۷۳ با بازی در تئاتر های دانشجویی آغاز کرد. شیوا ابراهیمی تاکنون در سریال برادر جان، پرده نشین و فیلم خون خدا نقش آفرینی کرده است. در قسمت زیر تصویری از ست لباس مشکی و نارنجی شیوا ابراهیمی بازیگر زمین گرم را قرار داده ایم. 

شیوا ابراهیمی

عکسی که شیوا ابراهیمی از ست جالب لباس خود در اینستاگرام منتشر کرد.

شیوا ابراهیمی

ازدواج و فرزند شیوا ابراهیمی

شیوا ابراهیمی با بهنام خدایاری ازدواج کرده و صاحب یک دختر بنام نفس خدایاری است. خودش درباره تجربه مادرانگی می‌گوید: من و نفس بیشتر با هم دوست هستیم و گاهی وقت ها هم مثل دو خواهریم.

شیوا ابراهیمی

حرف های مان را راحت به هم می گوییم و با هم تصمیم می گیریم. نفس در خیلی از کارها با من مشورت می کند ولی در نهایت تصمیم با خودش است. فکر می کنم در روزگار فعلی باید با نسل امروز بیش تر رابطه رفاقت آمیز داشت و با فرزندان دوست بود.

تا قبل از تولد نفس نمی دانستم فرزندم دختر است یا پسر، من و همسرم طرفدار این بودیم که همه چیز خیلی طبیعی طی شود، وقتی نفس به دنیا آمد واقعا سورپرایز شدم چون فکر می کردم فرزند پسر است. البته من هم پسر و هم دختر دوست داشتم ولی احساس می کردم بچه پسر است و وقتی فهمیدم بچه دختر است شاید یه کمی خوشحال تر شدم نفس در هند و شهری به نام پونا به دنیا آمد و من تا قبل از تولد او حتی سونوگرافی نرفتم و کلا همه چیز روند خیلی طبیعی داشت.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها