کدخبر: 1412

سحر دولتشاهی در ماشین همایون شجریان دیده شد! + فیلم

تصویری از سحر دولتشاهی در خودرو همایون شجریان و جزئیات ازدواج خواننده معروف

سحر دولتشاهی بازیگر زن ایرانی مهر ماه سال ۱۳۵۸ متولد شده است. وی از سال ۱۳۸۰ فعالیت در عرصه بازیگری را آغاز کرده و بازی در سریال توطئه فامیلی، فیلم سینمایی عرق سرد و عصر یخبندان را در کارنامه هنری خود دارد. خانم بازیگر مدرک لیسانس ادبیات نمایشی و لیسانس مترجمی زبان فرانسه دارد. به تازگی تصویری از سحر دولتشاهی و همایون شجریان در اتومبیل منتشر شده است. برای مشاهده این عکس در نیک صالحی همراه ما باشید.

سحر دولتشاهی و همایون شجریان

سحر دولتشاهی

۱۹ مهر مراسم خاکسپاری استاد محمدرضا شجریان برگزار شد و سحر دولتشاهی بازیگر سینما و تلویزیون در این مراسم حضور داشت.

ازدواج و همسر همایون شجریان

گیتا خوانساری همسر همایون شجریان می باشد که در سال ۱۳۷۴ با همایون شجریان ازدواج کرده است و دخترش یاسمن بعد از دوازده سال ازدواجشان به دنیا امده است.

سحر دولتشاهی

شروع فعالیت حرفه ای همایون شجریان

او از سال ۱۳۷۰ به همراه محمدرضا شجریان و گروه آوا در کنسرت های آمریکا، اروپا و ایران (با تنبک) همراهی کرد و از ۱۳۷۸ به بعد در صحنهٔ کنسرت ها به هم خوانی با پدرش پرداخت.

همایون شجریان کنسرت های بسیاری را با بزرگان موسیقی اجرا کرده و آثار زیادی را به همراه آنان در ایران و جهان منتشر کرده است که می توان به آلبوم کنسرت های «بی تو بسر نمی شود» و «فریاد» اشاره کرد که هردو اثر در سال های ۲۰۰۳ و ۲۰۰۵ نامزد دریافت جایزه گرمی شدند.

اولین آلبوم همایون شجریان تنهایی خوانندگی آن را بر عهده داشت «نسیم وصل» نام دارد که آهنگ سازی آن را محمدجواد ضرابیان بر عهده داشته است در سال ۱۳۸۲ منتشر شد.

 

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها