کدخبر: 1401

صبا راد در تولد لاکچری همسرش + عکس لو رفته

تصویری از صبا راد در تولد مانی رهنما و جزئیات ازدواج خواننده معروف ایرانی

 

مانی رهنما خواننده سبک پاپ ایرانی سال ۱۳۵۰ متولد شده است. وی از سال ۱۳۷۷ فعالیت هنری خود را آغاز کرده و سال ۱۳۷۷ موفق به دریافت جایزه بهترین خواننده شد. مانی رهنما چند سالی است که با صبا راد مجری سابق تلویزیون ازدواج کرده و متاهل است، این زوج اخیرا به خارج از کشور مهاجرت کرده اند. در قسمت زیر تصویری از صبا راد در شب تولد مانی رهنما همسرش در استانبول را قرار داده ایم. 

مانی رهنما با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:

صبا راد

سلام رفقا ، امشب شب تولدمه ، صبا هم ترکونده از محبت ، پارسا جونم نیست کنارم که کشور نامهربون با بچه هاش منو از اوون جدا کرده ، راستی دلم برای همتون تنگه ها ، شما ها که منو همیشه خجالت دادین همیشه ، یه چیز ، ما ایرانیا هر جای دنیا که هستیم همه واقعا دوسمون دارن و یه جنمی داریم واقعا رفقا از مهربونی ، توانایی و اصالت

صبا راد

ازدواج مانی رهنما و صبا راد

«صبا راد» مجری تلویزیون در کنسرت مانی رهنما دکلمه ای خواند و پس از پایان کنسرت با انتشار متنی در اینستاگرامش کلی از کنسرت تعریف کرد و مانی رهنما در پاسخ به او از عشق و دلبستگی گفت . همین مطالب باعث کنجکاوی مردم برای دانستن ارتباط اصلی بین این دو شد که در نهایت مانی رهنما با انتشار عکس این خبر را تائید کرد.

خواننده موسیقی پاپ درباره آشنایی با صبا راد گفت: آشنایی ما یکدفعه نبود و در یک سلسله مراتب رخ داد ، من و صبا در کارهای زیادی با هم همکاری داشتیم و من همیشه با صدای همسرم در برنامه صبحگاهی رادیو بیدار میشدم و به شوخی گفت گمان میکردم مخاطب همه حرفهای او من هستم. امشب فقط یه هشتگ میزنم.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها