کدخبر: 1370

هوای دو نفره بهاره افشاری با پسر جوان ! + عکس لو رفته

عکسی که بهاره افشاری با برادرش در صفحه رسمی اینستاگرامش گذاشته است.

بهاره افشاری بازیگر جوان و محبوب سینما است.بهاره افشاری کارگردانی نیز می کند . بهاره افشاری در اینستاگرام بسیارفعال است. بهاره افشاری یک برادر دارد . بهاره افشاری در سریال او یک فرشته بود ایفای نقش کرداست.

بهاره افشاری

زندگی نامه بهاره افشاری

بهاره افشاری بازیگر سینما و تلویزیون است. بهاره افشاری در سریالاو یک فرشته بود بازی موفقی ارائه داد. بهاره افشاری کارهای زیادی در کارنامه اش دارد. از مهم ترین آثار بهاره افشاری می توان به تسویه حساب و پایان نامه اشاره کرد.بهاره افشاری متولد 4 تیر 1363 در شاهرود و طراح لباس و بازیگر است.

 خانواده بهاره افشاری

بهاره افشاری

بهاره افشاری یک برادر دارد. او دارای دیپلم بازیگری است و فارغ التحصیل رشته نقاشی می باشد. پیش از هنرپیشه شدن کار مونتاژ و نقاشی انجام می داد.

فعالیت های بهاره افشاری

بهاره افشاری

بهاره افشاری فعالیت هنری اش را سال ها پیش با یک سریال آغاز کرد. اما به دلیل تجربه ی بد در آن کار دوست ندارد از آن کار در کارنامه هنری خود نام ببرد و تصمیم گرفت تا برای همیشه از دنیای بازیگری کنار برود.

همکاری با کیانوش عیاری

بهاره افشاری

اما کیانوش عیاری توانست بعد از گذشت چندسال این بازیگر جوان را راضی به همکاری کند تا در جدیدترین ساخته اش که سرگذشت دکترمحمد قریب است به ایفای نقش بپردازد.

افشاری در این کار در دو نقش بازی می کند و پس از آن یک پیشنهاد ناب و جدید سومین کار هنری او رارقم زد. نقش فرشته برای او به قدری خاص بودکه برای لوث شدنش حاضر نیست هر نقش دیگری را بپذیرد.

اولین فیلم بهاره افشاری

بهاره افشاری

بهاره افشاری با فیلم ناف به کارگردانی محمد شیروانی در سال 1381 وارد عرصه سینما شد. او پس از آن در فیلمهای صد سال به این سالها و تسویه حساب به ایفای نقش پرداخت.

او در سال 1392 در فیلم معراجی ها به ایفای نقش پرداخت. معراجی ها فیلمی به کارگردانی مسعود ده نمکی و محصول سال 1392 است. 

بهاره افشاری در سال 1393 در سریال آخرین بازی به کارگردانی حسین سهیلی بازی کرده است.

داستان سریال درباره پسری به اسم قباد است که مانی نوری آن را بازی میکند. قباد آخرین بازی در عالم رویا و توهمات خودش سیر می کند و دوست دارد به سرعت ستاره ای مطرح بشود و ره صد ساله را یک شبه طی کند. 

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها