کدخبر: 1369

شهره لرستانی با چهره جدید بعد از لاغری + عکس داغ

تصویری از تغییر چهره عجیب شهره لرستانی و شروع فعالیت بازیگری ایشان

 

شهره لرستانی هنرپیشه سینما و تلویزیون ایرانی در تهران متولد شده و اصالتا اهل خرم آباد است. او فارغ التحصیل رشته تئاتر از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران است. از آثار هنری ایشان می توان به نقش آفرینی در سریال مختارنامه، سه در چهار و فیلم سینمایی زیر درخت هلو اشاره کرد. در قسمت زیر تصویری از تغییر چهره شهره لرستانی را قرار داده ایم. برای مشاهده این عکس در نیک صالحی همراه ما باشید.

شهره لرستانی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:

شهره لرستانی

مَن اگر با مَن نباشم می‌شَوَم تنها ترین.

کیست با مَن گر شَوَم مَن باشد از مَن ماترین

مَن نمی دانم کی ام مَن ، لیک یک مَن در مَن است

عاقبت …..من واقعی، عیان خواهد شد

هیچ چیز در جهان هستی ثابت نیست…..همه چیز در حال تغییر است …….انسانها ، جوامع ، روابط ، مناسبات، همه در گستره تغییراتی وسیع غوطه ورند ….‌‌..

و تغییر زیباست…زیرا ناشناخته است…..قابل کشف است…..شهود را بیدار می کند …و در های روزمرگی.. و تکرار ……

را در هم می شکند ………..

شروع فعالیت بازیگری شهره لرستانی

شهره لرستانی

شهره لرستانی در سال ۱۳۶۴ بعد از دیپلم وارد دانشگاه هنر شد. وی در این باره می‌گوید: در همان ترم‌‌های اول که اکثر درس‌‌هایمان عمومی بود، من غرق تئاتر شدم و ۱۷ نمایش را به کارگردانی خودم روی صحنه بردم. کم‌کم شروع به بازی کردم و توجه‌ها بیشتر به بازی‌ام جلب شد و پیشنهاد پشت پیشنهاد از راه رسید.

شهره لرستانی

فعالیت خود را با عنوان بازیگر تئاتر از سال ۱۳۶۴ با کاری به نام آدم‌برفی آغاز نموده است و تاکنون کارگردانی ۱۷ تئاتر حرفه‌ای را بر عهده داشته است، نمایش «سلطان مار» نوشته بهرام بیضایی، یکی از موفق‌ترین اجراهای تئاتر در دهه هفتاد شمسی از جمله کارهای موفق اوست. لرستانی در سال ۱۳۷۰ با بازی در فیلم نیاز به کارگردانی علیرضا داودنژاد به سینما راه یافت. مجموعه تلویزیونی هتل به کارگردانی مرضیه برومند و سینمایی مأموریت آقای شادی و چندین تله فیلم دیگر از جمله آثاری است که او به عنوان نویسنده در آنان حضور داشته است.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها