کدخبر: 1349

فریبا کوثری با ظاهر متفاوت و جوان + عکس جدید

تصویری از چهره زیبا و جوان شده فریبا کوثری و شروع فعالیت هنری خانم بازیگر

 

فریبا کوثری بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی یک آذر سال ۱۳۴۶ در زاهدان متولد شده است. وی مدرک تحصیلی دیپلم اقتصاد دارد. فریبا کوثری از سال ۱۳۶۷ فعالیت در عرصه بازیگری را آغاز کرده و بازی در سریال انقلاب زیبا، بی صدا فریاد کن و فیلم سینمایی دل شکسته را در کارنامه هنری خود دارد. به تازگی تصاویری از چهره فریبا کوثری زیبا و جوان شده در اینستاگراتم منتشر شده است.

فریبا کوثری

نحوه ورود فریبا کوثری به عرصه بازیگری

فریبا کوثری متولد ۱ آذرماه ۱۳۴۵ در شهر زاهدان است. وی بازیگر سینما،تئاتر و تلویزیون ایران می باشد. فریبا کوثری مدرک دیپلم خود را در دبیرستان پروین شهر زاهدان گرفت و دارای مدرک دیپلم اقتصاد است.

فریبا کوثری در سال ۱۳۶۷ با بازی در فیلم «مسیر تند باد» به کارگردانی مسعود جعفری جوزانی، پا به عرصه‌ی بازیگری گذاشت. در مسیر تندباد در ۱۴ تیر ۱۳۶۸ در سینماهای ایران اکران شد.

فریبا کوثری

داستان این فیلم ازاین‌قرار است که در بحبوحهٔ جنگ جهانی دوم و اشغال ایران توسط ارتش متفقین دکتر راستان برای مداوای شوهر خواهر خود به ایل قشقایی می‌رود. در آنجا با امیر هوشنگ، از بزرگان ایل و یاغی‌گری‌های قباد و دسته‌اش آشنا می‌شود. او به شیراز بازمی‌گردد. برادر کوچکش، علی، سرکردهٔ اشرار شهر را از پا درآورده است. دکتر به‌اتفاق علی دوباره به محل ایل می‌رود. در آنجا افراد ایل را درگیر جنگی ناخواسته می‌بیند.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها